PASSION TAXI S.R.L.
CUI 40468753 · J2019000193065
PASSION TAXI S.R.L. are CUI 40468753, nr. de înregistrare J2019000193065, înmatriculată pe 21.01.2019. Sediul social e în Loc. Beclean, Oraş Beclean, jud. Bistriţa-Năsăud. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 192.770 lei, profit net 78.711 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 193 mii lei · mediana 158 mii lei | 122% din mediană |
| Profit net | 79 mii lei · mediana 5 mii lei | de 15× mediana |
| Marjă netă | 40.8% · mediana 3.2% | de 13× mediana |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 192.770 | 148.978 | 106.071 | 56.583 | 46.879 | 42.527 | 21.473 |
| Venituri totale | 197.270 | 148.978 | 106.071 | 56.583 | 46.879 | 42.527 | 21.473 |
| Cheltuieli totale | 103.567 | 131.661 | 105.375 | 63.343 | 34.978 | 15.105 | 9.447 |
| Profit / pierdere brută | 93.703 | 17.317 | 696 | -6.760 | 11.901 | 27.422 | 12.026 |
| Profit / pierdere netă | 78.711 | 14.546 | 585 | -8.457 | 10.494 | 26.146 | 11.382 |
| Active imobilizate | 107.041 | 61.938 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 36.534 | 5.454 | 45.143 | 40.082 | 49.626 | 39.609 | 12.226 |
| Creanțe | — | — | — | 35.000 | 40.000 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 36.534 | 5.454 | 45.143 | 5.082 | 9.626 | 39.609 | 12.226 |
| Datorii | 9.968 | 12.496 | 4.793 | 317 | 1.404 | 1.881 | 644 |
| Capitaluri proprii | 133.607 | 54.896 | 40.350 | 39.765 | 48.222 | 37.728 | 11.582 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun Sep 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.01.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Beclean |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PASSION TAXI S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000193065 |
| EUID | ROONRC.J2019000193065 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-21 |
| Sediu social | Str. Bicaz, 9A, Orş. Beclean, BISTRIŢA-NĂSĂUD |
| Domiciliu fiscal | JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. BECLEAN, STR. BICAZ, NR.9A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DR. MIOARA POPA MEDSAN SRL | aceeași clădire |
| EUROSES ELECTRIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| LONGVIASAN S.R.L. | aceeași clădire |
| NAILS BY ESTERA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| POPA IMPACT SRL | aceeași clădire |
| CASA MASAJULUI S.R.L. | 126 m |
| EDILCAT ACTIVITY SRL | 191 m |
| MEK SMART BUILD S.R.L. | 191 m |
| NOVACONTS S.R.L. | 191 m |
| ANS TRANS SRL inactiv | 272 m |
| FLORIN BUILDING INVEST S.R.L. | 272 m |
| GABVEST CONSTRUCTION SRL | 272 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bistriţa-Năsăud
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25