CODE711 STUDIO S.R.L.
CUI 40480412 · J2019000359227
CODE711 STUDIO S.R.L. are CUI 40480412, nr. de înregistrare J2019000359227, înmatriculată pe 23.01.2019. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 2.265.614 lei, profit net 147.245 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-04 | Comuna Pangarati(consiliul Local al Comunei Pa | Lucrari de excavare (Rev.2) | 8 mii lei |
| 2024-05-08 | COMUNA BORCA (PRIMARIA BORCA) | Servicii de proiectare arhitecturala (Re | 40 mii lei |
| 2023-12-19 | Comuna Pangarati(consiliul Local al Comunei Pa | Lucrari de excavare (Rev.2) | 5 mii lei |
| 2023-11-27 | CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA PENTRU PERSO | Servicii de consultanta in arhitectura ( | 5 mii lei |
| 2023-10-09 | Comuna Pangarati(consiliul Local al Comunei Pa | Lucrari de excavare (Rev.2) | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,3 mil lei · mediana 172 mii lei | de 13× mediana |
| Profit net | 147 mii lei · mediana 31 mii lei | 468% din mediană |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | 6.5% · mediana 23.7% | 27% din mediană |
| Cifră pe salariat | 453 mii lei · mediana 176 mii lei | 257% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.265.614 | 2.794.824 | 791.254 | 441.012 | 202.200 | 471.850 | 78.000 |
| Venituri totale | 2.270.712 | 2.795.079 | 793.666 | 441.015 | 212.142 | 471.851 | 78.000 |
| Cheltuieli totale | 2.093.668 | 2.541.642 | 767.771 | 191.879 | 114.002 | 157.500 | 30.882 |
| Profit / pierdere brută | 177.044 | 253.437 | 25.895 | 249.136 | 98.140 | 314.351 | 47.118 |
| Profit / pierdere netă | 147.245 | 178.664 | 17.961 | 242.640 | 92.802 | 309.632 | 46.338 |
| Active imobilizate | 912.343 | 931.947 | 611.155 | 503.470 | 63.721 | 43.496 | — |
| Active circulante | 11.364 | 31.582 | 34.652 | 283.656 | 439.813 | 335.425 | 58.953 |
| Stocuri | — | — | — | 162 | 0 | — | — |
| Creanțe | — | — | 20.000 | 190.229 | 51.723 | 67.585 | 13.000 |
| Casa și conturi la bănci | 11.364 | 31.582 | 14.652 | 93.265 | 388.090 | 267.840 | 45.953 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 150.000 | 0 | 0 | — | — |
| Datorii | 298.225 | 425.292 | 86.234 | 95.514 | 54.563 | 22.752 | 12.415 |
| Capitaluri proprii | 625.482 | 538.237 | 709.573 | 691.612 | 448.971 | 356.169 | 46.538 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 9 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.01.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CODE711 STUDIO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000359227 |
| EUID | ROONRC.J2019000359227 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-23 |
| Sediu social | Şos. Nicolina, 81, parter. camera 2. spaţiul comercial nr.4, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NICOLINA, NR.81, PARTER. CAMERA 2. SPAŢIUL COMERCIAL NR.4 |
| Telefon | 0723633251 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRICONS TOP SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| AMSTEF ROAD S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO AXO S.R.L. | aceeași clădire |
| BMT-ON SRL | aceeași clădire |
| BYL SOFT SRL | aceeași clădire |
| CONCEPT STORE YONI WELLNESS S.R.L. | aceeași clădire |
| GEOFATUM EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| GEOFATUM S.R.L. | aceeași clădire |
| GIASIG TECHNIQUE S.R.L. | aceeași clădire |
| GURALIUC BUSINESS GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| HS INSTALATII S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IASI UNO MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (25)
Sunt 25 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Iaşi
| 1962569 | MIHUL SRL |
| 1964071 | CRIA SRL |
| 1970596 | PORTAL SRL |
| 1971060 | MARIA SRL |
| 1977136 | BETA PROIECT SRL |
| 1984702 | INGRAPH SRL |
| 2640553 | ANTEPRIMA SRL |
| 3420262 | FORMA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25