GC LORIDENI TRANS S.R.L.
CUI 40482804 · J2019000409357
GC LORIDENI TRANS S.R.L. are CUI 40482804, nr. de înregistrare J2019000409357, înmatriculată pe 23.01.2019. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 297.881 lei, profit net 8.236 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 298 mii lei · mediana 158 mii lei | 188% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 5 mii lei | 158% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 2.8% · mediana 3.2% | 87% din mediană |
| Cifră pe salariat | 298 mii lei · mediana 175 mii lei | 170% din mediană |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 297.881 | 184.345 | 157.828 | 282.688 | 214.144 | 178.468 | 95.977 |
| Venituri totale | 297.881 | 184.075 | 157.828 | 282.688 | 214.276 | 178.468 | 95.977 |
| Cheltuieli totale | 287.023 | 166.658 | 178.177 | 295.735 | 197.300 | 125.442 | 53.075 |
| Profit / pierdere brută | 10.858 | 17.417 | -20.349 | -13.047 | 16.976 | 53.026 | 42.902 |
| Profit / pierdere netă | 8.236 | 15.610 | -21.896 | -15.478 | 14.834 | 51.352 | 41.942 |
| Active imobilizate | — | 19.796 | 41.572 | 73.613 | 106.764 | 40.933 | — |
| Active circulante | 90.070 | 88.998 | 91.063 | 148.068 | 136.570 | 92.119 | 45.834 |
| Stocuri | 6.013 | 12 | 10 | — | — | — | — |
| Creanțe | 73.775 | 66.979 | 83.465 | 114.618 | 92.353 | 42.490 | 36.049 |
| Casa și conturi la bănci | 10.282 | 22.007 | 7.588 | 33.450 | 44.217 | 49.629 | 9.785 |
| Cheltuieli în avans | — | 172 | 169 | — | — | — | 25 |
| Datorii | 52.856 | 79.988 | 108.565 | 156.199 | 162.374 | 39.558 | 3.717 |
| Capitaluri proprii | 37.214 | 28.978 | 24.239 | 65.482 | 80.960 | 93.494 | 42.142 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.01.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GC LORIDENI TRANS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J35/409/2019 |
| EUID | ROONRC.J2019000409357 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-23 |
| Sediu social | Aleea Cutezătorilor, 6, CAMERA 1, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, ALEEA CUTEZĂTORILOR, NR.6, CAMERA 1, BL.D19, SC.B, AP.2 |
| Telefon | 0748369428 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX MCDMA S.R.L. | aceeași clădire |
| CAZONI STYLE SRL inactiv | aceeași clădire |
| M&G REFRESH SALON S.R.L. | aceeași clădire |
| SONIC-BAU S.R.L. | aceeași clădire |
| VRB COMPANY SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
| YELLOWFIELD SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDREEA STOIAN BEAUTY ART S.R.L. | 28 m |
| KREBS SRL | 28 m |
| SALAR-SAND SRL | 28 m |
| ALTECA VEST S.R.L. | 41 m |
| AUTO LEH S.R.L. inactiv | 41 m |
| FAST SERVICE VEST S.R.L. inactiv | 41 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Timiş
| 1804348 | ELEVADO SRL |
| 1805645 | ALLSIG SRL |
| 1806977 | BANAT TRANSPORT SA |
| 1811965 | HERTI SRL |
| 1812456 | ALEX SIRENA SRL |
| 1813982 | ROMOTRANS SRL |
| 1821586 | MIRCO SRL |
| 1822506 | FIRU TRANS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25