Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

EPIAN TRANS S.R.L.-D.

CUI 40488149 · J38/146/2019

cu contul HoReCaOS, sau pe email

EPIAN TRANS S.R.L.-D. are CUI 40488149, nr. de înregistrare J38/146/2019, înmatriculată pe 23.01.2019. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 300.952 lei, profit net 43.596 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 301 mii lei · mediana 158 mii lei 190% din mediană
Profit net 44 mii lei · mediana 5 mii lei 834% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 14.5% · mediana 3.2% 453% din mediană
Cifră pe salariat 301 mii lei · mediana 175 mii lei 172% din mediană

Comparat cu 94.300 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 301 mii lei
2019: 186 mii lei 192020: 224 mii lei 202021: 243 mii lei 212022: 302 mii lei 222023: 265 mii lei 232024: 298 mii lei 242025: 301 mii lei 25
Profit net 44 mii lei
2019: 33 mii lei 192020: 53 mii lei 202021: 68 mii lei 212022: -63 mii lei 222023: -84 mii lei 232024: 12 mii lei 242025: 44 mii lei 25
Salariați 1
2019: 1 192020: 1 202021: 1 212022: 1 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2025202420232022202120202019
Cifra de afaceri netă300.952298.122264.523301.700242.830224.221186.267
Venituri totale300.952298.122267.723301.700242.830224.221186.267
Cheltuieli totale252.966283.476348.675361.491172.102169.167151.479
Profit / pierdere brută47.98614.646-80.952-59.79170.72855.05434.788
Profit / pierdere netă43.59611.725-83.629-62.80868.30052.97232.925
Active imobilizate13.625——6.66912.61218.5559.844
Active circulante114.03874.87959.23193.636144.31987.48341.821
Stocuri23.350———1.1151.025—
Creanțe57.84250.99946.21456.40325.64662.71022.689
Casa și conturi la bănci32.84623.88013.01737.233117.55823.74819.132
Datorii84.38275.19471.27128.71622.53319.94118.540
Capitaluri proprii43.281-315-12.04071.589134.39886.09733.125
Capital subscris vărsat200200200200200200200
Număr mediu de salariați1111111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 23.01.2019
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
CAEN principal4941
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCEPIAN TRANS S.R.L.-D.
Nr. reg. com.J38/146/2019
EUIDROONRC.J38/146/2019
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2019-01-23
Sediu socialStr. Inăteşti, 58, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA
Domiciliu fiscalJUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. INĂTEŞTI, NR.58
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
VILI SRL 21 m
BERDEAL INFO S.R.L. 24 m
BNC ENGINEERING S.R.L. inactiv 24 m
COMPIN RO SRL 24 m
VITRUVIO CONSULTING S.R.L. 24 m
AC & MCN SOLUTIONS S.R.L. 37 m
MLNOFFICE S.R.L. 37 m
COMEXIM SRL inactiv 38 m
GOLD OIL SAFIR S.R.L. inactiv 38 m
PROD HOUSE KEV S.R.L. inactiv 38 m
ERYADE PROD SRL-D inactiv 49 m
CĂLIN COLECTARE S.R.L. inactiv 82 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

49412019 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

38754583 EPISTATU ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CAEN autorizat (1)

4941

Alte firme din Vâlcea

1466751 AGROTRANSPORT SA
1469723 COMTRANS SA
1469782 TRANS CARBONE SRL
1471642 TRANSVIL SRL
1471758 VILROM SRL
1471871 MARNA SA
1473120 CONYROM SRL
1478381 SECON S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25