TUFIŞ MATCON S.R.L.
CUI 40513277 · J2019000187282
TUFIŞ MATCON S.R.L. are CUI 40513277, nr. de înregistrare J2019000187282, înmatriculată pe 29.01.2019. Sediul social e în Sat Rotunda, Comuna Rotunda, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4683. În 2025: cifră de afaceri 499.202 lei, profit net 20.026 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 499 mii lei · mediana 199 mii lei | 251% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 3 mii lei | 707% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 4% · mediana 1.6% | 250% din mediană |
| Cifră pe salariat | 250 mii lei · mediana 224 mii lei | 112% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 499.202 | 628.044 | 669.422 | 427.713 | 306.951 | 297.802 | 164.486 |
| Venituri totale | 499.209 | 630.302 | 688.760 | 434.819 | 306.951 | 297.802 | 164.486 |
| Cheltuieli totale | 469.590 | 530.562 | 546.500 | 345.504 | 261.641 | 251.944 | 154.837 |
| Profit / pierdere brută | 29.619 | 99.740 | 142.260 | 89.315 | 45.310 | 45.858 | 9.649 |
| Profit / pierdere netă | 20.026 | 84.226 | 135.565 | 85.038 | 43.137 | 43.968 | 7.863 |
| Active circulante | 889.162 | 855.410 | 741.058 | 521.059 | 403.467 | 411.452 | 182.608 |
| Stocuri | 563.789 | 613.844 | 508.982 | 367.430 | 312.817 | 359.689 | 182.339 |
| Creanțe | 85.515 | 111.227 | 57.011 | 83.895 | 26.738 | 3.041 | — |
| Casa și conturi la bănci | 239.858 | 130.339 | 175.065 | 69.734 | 63.912 | 48.722 | 269 |
| Datorii | 464.277 | 450.551 | 425.286 | 340.852 | 308.298 | 359.420 | 174.545 |
| Capitaluri proprii | 424.885 | 404.859 | 315.772 | 180.207 | 95.169 | 52.032 | 8.063 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed May 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.01.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caracal |
| CAEN principal | 4683 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TUFIŞ MATCON S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000187282 |
| EUID | ROONRC.J2019000187282 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-29 |
| Sediu social | Str. Vlad Ţepeş, 42, Sat Rotunda Com. Rotunda, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT ROTUNDA COM. ROTUNDA, STR. VLAD ŢEPEŞ, NR.42 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PIZZERIA LAUMAR S.R.L. | aceeași clădire |
| DANAKY TERMOCONSTRUCT S.R.L. | 106 m |
| MM SAVA MIXT BUSINESS S.R.L. | 106 m |
| TRICĂ BATIMENT S.R.L. inactiv | 106 m |
| VALE WASH & SERVICE S.R.L. | 106 m |
| HOBE&PATRICK SRL inactiv | 114 m |
| OPASIT S.R.L. | 114 m |
| FLORINDISCOUNT S.R.L. | 347 m |
| BLOMARADI ROTADIMAR S.R.L. inactiv | 455 m |
| CRASSUS-CRISEB SRL | 474 m |
| DELIA AX PROD CONSTRUCT SRL inactiv | 474 m |
| GÎRD FRUSINEL-FIRU SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV inactiv | 474 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4673 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Olt
| 1544256 | EMIAD SRL |
| 2655465 | PREMAR COM SERV SRL |
| 3260919 | DIVERS TOPANA SRL |
| 4716690 | PRODCONMAT SRL |
| 5648080 | DANOVIS SRL |
| 5833028 | MANIOM SRL |
| 6628552 | COM-TEO SRL |
| 6757360 | TATA SI FIUL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08