TERMALMED S.R.L.
CUI 40527787 · J2019000282266
TERMALMED S.R.L. are CUI 40527787, nr. de înregistrare J2019000282266, înmatriculată pe 30.01.2019. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2025: cifră de afaceri 240.649 lei, profit net 337 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 241 mii lei · mediana 188 mii lei | 128% din mediană |
| Profit net | 337 lei · mediana 26 mii lei | 1% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 0.1% · mediana 15.2% | 1% din mediană |
| Cifră pe salariat | 80 mii lei · mediana 127 mii lei | 63% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 240.649 | — | — | 20.830 | 109.883 | 197.224 | 134.828 |
| Venituri totale | 253.650 | 0 | 0 | 20.830 | 109.883 | 197.224 | 134.828 |
| Cheltuieli totale | 249.070 | 0 | 1.048 | 1.438 | 120.035 | 201.055 | 133.900 |
| Profit / pierdere brută | 4.580 | 0 | -1.048 | 19.392 | -10.152 | -3.831 | 928 |
| Profit / pierdere netă | 337 | 0 | -1.048 | 18.767 | -11.696 | -5.803 | -420 |
| Active imobilizate | 124.847 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 47.811 | 0 | — | 2.271 | 1.319 | 7.427 | 4.551 |
| Stocuri | 877 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 22.330 | 0 | — | — | 1.098 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 24.604 | — | — | 2.271 | 221 | 7.427 | 4.551 |
| Datorii | 172.321 | 0 | 0 | 1.223 | 19.038 | 13.450 | 4.771 |
| Capitaluri proprii | 337 | 0 | 0 | 1.048 | -17.719 | -6.023 | -220 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | — | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.01.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TERMALMED S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000282266 |
| EUID | ROONRC.J2019000282266 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-30 |
| Sediu social | Str. Călăraşilor, 63, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. CĂLĂRAŞILOR, NR.63 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| HEALTREE VIMA S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREI PROD COM SRL | 22 m |
| COFFEEANDCREAM S.R.L. | 22 m |
| ECONTEX SRL | 22 m |
| FRESH FAITH SRL | 22 m |
| SYSTEM FELIX SRL inactiv | 22 m |
| BONNIESIDE S.R.L. | 23 m |
| INSTALDI SRL | 40 m |
| INSTALDI SUPORT S.R.L. | 40 m |
| LIA&ALEX SRL inactiv | 41 m |
| MATYAS-FELIX-ZSOKA S.R.L. inactiv | 41 m |
| PAMOLA IMPORT EXPORT SRL inactiv | 48 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8299 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (23)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25