MINIMUS SRL
CUI 4052967 · J03/1466/1993
MINIMUS SRL are CUI 4052967, nr. de înregistrare J03/1466/1993, înmatriculată pe 19.05.1993. Sediul social e în Municipiul Câmpulung, jud. Argeş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 39.600 lei, profit net 31.046 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 40 mii lei · mediana 220 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | 31 mii lei · mediana 40 mii lei | 77% din mediană |
| Marjă netă | 78.4% · mediana 22.2% | 353% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 39.600 | 40.720 | 44.810 | 48.610 | 44.060 | 35.000 | 37.670 | 34.340 | 27.235 | 23.700 | 22.770 | 21.560 | 20.770 | 20.325 | 21.560 |
| Venituri totale | 39.600 | 40.720 | 44.810 | 48.610 | 44.060 | 37.775 | 37.670 | 34.340 | 27.235 | 23.700 | 22.770 | 21.560 | 20.770 | 20.329 | 21.569 |
| Cheltuieli totale | 3.600 | 2.154 | 19.414 | 32.232 | 28.168 | 23.009 | 25.674 | 20.347 | 20.496 | 17.702 | 15.986 | 14.313 | 14.311 | 13.183 | 15.823 |
| Profit / pierdere brută | 36.000 | 38.566 | 25.396 | 16.378 | 15.892 | 14.766 | 11.996 | 13.993 | 6.739 | 5.998 | 6.784 | 7.247 | 6.459 | 7.146 | 5.746 |
| Profit / pierdere netă | 31.046 | 33.197 | 22.459 | 15.954 | 15.496 | 14.427 | 11.619 | 13.648 | 6.466 | 5.523 | 6.100 | 6.600 | 5.835 | 6.536 | 5.098 |
| Active circulante | 209.778 | 178.930 | 145.868 | 125.232 | 108.836 | 93.317 | 78.724 | 66.286 | 52.573 | 58.037 | 52.331 | 46.682 | 39.959 | 33.458 | 26.942 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 203 | 203 | 203 | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | — | 2 | 2 | 2 | 1.081 | — | — | 3.310 | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Casa și conturi la bănci | 209.778 | 178.928 | 145.866 | 125.230 | 107.755 | 93.114 | 78.521 | 62.773 | 52.573 | 58.037 | 52.331 | 46.679 | 39.956 | 33.455 | 26.939 |
| Datorii | 700 | 898 | 1.033 | 2.855 | 2.413 | 2.390 | 2.224 | 1.405 | 1.340 | 1.647 | 1.464 | 1.915 | 1.792 | 1.126 | 1.146 |
| Capitaluri proprii | 209.078 | 178.032 | 144.835 | 122.377 | 106.423 | 90.927 | 76.500 | 64.881 | 51.233 | 56.390 | 50.867 | 44.767 | 38.167 | 32.332 | 25.796 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.06.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MINIMUS SRL |
| Nr. reg. com. | J03/1466/1993 |
| EUID | ROONRC.J03/1466/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-05-19 |
| Sediu social | Str. MAIOR GIURASCU, 4, Mun. Câmpulung, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. MR. GIURĂSCU, NR.4 |
| Telefon | 510174 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EURO STANDARD PRESS 2000 SRL | aceeași clădire |
| GRM HR SOLUTIONS S.R.L. | 74 m |
| AGIL PREST TRADE SRL | 139 m |
| ANDRA LAU ANDREA S.R.L. | 139 m |
| CRISTIAN INVENTIS COMPANY SRL inactiv | 139 m |
| MUSCEL-COM SRL inactiv | 139 m |
| PG SERVCONT EXPERT S.R.L. | 139 m |
| SELARI MOUNTAIN RESORT S.R.L. | 139 m |
| SPOTLIGHT MUSIC & MORE S.R.L. | 139 m |
| VALENTIN-RĂZVAN S.R.L. | 139 m |
| ANERA ECO SOLUTIONS SRL inactiv | 301 m |
| SIPRO SRL | 301 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Argeş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25