MEDIA MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.
CUI 40547725 · J2019000198273
MEDIA MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. are CUI 40547725, nr. de înregistrare J2019000198273, înmatriculată pe 01.02.2019. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9039. În 2025: cifră de afaceri 1.237.567 lei, profit net 759.768 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,2 mil lei · mediana 66 mii lei | de 19× mediana |
| Profit net | 760 mii lei · mediana 2 mii lei | de 451× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 61.4% · mediana 3.7% | de 17× mediana |
| Cifră pe salariat | 1,2 mil lei · mediana 83 mii lei | de 15× mediana |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.237.567 | 1.190.072 | 379.624 | 166.491 | 110.710 | 92.256 | 182.123 |
| Venituri totale | 1.238.204 | 1.190.132 | 379.624 | 166.491 | 110.710 | 92.256 | 182.123 |
| Cheltuieli totale | 445.343 | 233.098 | 49.621 | 2.492 | 3.174 | 2.821 | 3.332 |
| Profit / pierdere brută | 792.861 | 957.034 | 330.003 | 163.999 | 107.536 | 89.435 | 178.791 |
| Profit / pierdere netă | 759.768 | 924.835 | 326.283 | 162.004 | 104.805 | 86.733 | 173.327 |
| Active imobilizate | 122.979 | 23.417 | — | 78 | 78 | 78 | 78 |
| Active circulante | 822.342 | 984.606 | 362.798 | 162.129 | 341.998 | 268.431 | 178.395 |
| Stocuri | — | 1.000 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 779.586 | 932.850 | 321.705 | 2.704 | 329.036 | 263.619 | 172.312 |
| Casa și conturi la bănci | 42.756 | 50.756 | 41.093 | 159.425 | 12.962 | 4.812 | 6.083 |
| Cheltuieli în avans | 3.560 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 188.873 | 82.948 | 36.275 | 16.305 | 4.561 | 8.249 | 4.946 |
| Capitaluri proprii | 760.008 | 925.075 | 326.523 | 145.902 | 337.515 | 260.260 | 173.527 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.02.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 9039 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MEDIA MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000198273 |
| EUID | ROONRC.J2019000198273 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-02-01 |
| Sediu social | Str. Ozana, 23, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. OZANA, NR.23 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| STEMA EVENTS MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTEU SRL | aceeași clădire |
| LARISIM BEAUTY & SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| ARHNOVA PROIECT SRL | 64 m |
| FORUM PROIECT SRL | 64 m |
| CLINICA PEDIATRICĂ SF. ANASTASIA SRL | 68 m |
| ROM FIRST SRL | 71 m |
| CRIS DOC TRANSPORT S.R.L. inactiv | 84 m |
| IULIA DENT SRL | 84 m |
| IVAN SOCIAL MEDIA MARKETING S.R.L. | 84 m |
| SPAŢIUL OPAC S.R.L. | 84 m |
| NECTARUL FOREST SRL | 93 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9039 | 2025 |
| 5911 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 40403304 | OANCEA A. ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 48178852 | STEMA EVENTS MANAGEMENT S.R.L. |
| 49540011 | BALAN CONSTANŢA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25