ANTASH ALYN S.R.L.
CUI 40552128 · J2019000214306
ANTASH ALYN S.R.L. are CUI 40552128, nr. de înregistrare J2019000214306, înmatriculată pe 01.02.2019. Sediul social e în Sat Certeze, Comuna Certeze, jud. Satu Mare. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4724. În 2025: cifră de afaceri 376.732 lei, profit net 51.589 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 377 mii lei · mediana 199 mii lei | 190% din mediană |
| Profit net | 52 mii lei · mediana 3 mii lei | de 18× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 13.7% · mediana 1.6% | 856% din mediană |
| Cifră pe salariat | 188 mii lei · mediana 224 mii lei | 84% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 376.732 | 291.610 | 297.335 | 214.376 |
| Venituri totale | 376.732 | 291.610 | 297.335 | 214.376 |
| Cheltuieli totale | 316.901 | 348.237 | 324.953 | 182.625 |
| Profit / pierdere brută | 59.831 | -56.627 | -27.618 | 31.751 |
| Profit / pierdere netă | 51.589 | -59.543 | -30.592 | 29.608 |
| Active circulante | 53.344 | 34.039 | 36.671 | 42.141 |
| Stocuri | 30.110 | 33.233 | 17.450 | 1.464 |
| Creanțe | 300 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 22.934 | 806 | 19.221 | 40.677 |
| Datorii | 69.791 | 102.075 | 45.165 | 20.043 |
| Capitaluri proprii | -16.447 | -68.036 | -8.494 | 22.098 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.02.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş |
| CAEN principal | 4724 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANTASH ALYN S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000214306 |
| EUID | ROONRC.J2019000214306 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-02-01 |
| Sediu social | Str. Bisericii, 169, Sat Certeze Com. Certeze, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, SAT CERTEZE COM. CERTEZE, STR. BISERICII, NR.169 |
| Telefon | 0754210059 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BOC PRESTIGE SRL | aceeași clădire |
| BRUTĂRIA CERTEZE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CIOBAT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CLASSIQUE BG SRL inactiv | aceeași clădire |
| DANIELE MODA S.R.L. | aceeași clădire |
| DENTAL OAŞ VISION S.R.L. | aceeași clădire |
| DOR DAN SAS SRL | aceeași clădire |
| DY ELITE MOTORS S.R.L. | aceeași clădire |
| EURO BELROM UNIVERSAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| KRIV PROD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LENCOVSAO SRL | aceeași clădire |
| MIA ORBUŢU SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4724 | 2023 – 2025 |
| 5630 | 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Satu Mare
| 2826000 | RIV CRINUL SRL |
| 5171540 | CONTINENTAL SRL |
| 6409137 | H&G&M ICE COM SRL |
| 17912249 | ŞTEFIDAM SRL |
| 21098824 | MILINIU TRUST SRL |
| 25999310 | TAJTHY FAZEKAS SRL |
| 30243052 | SAVILUCPRIM SRL |
| 33593087 | MATEI INVEST 25 SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25