ON DUTY TECH S.R.L.
CUI 40577254 · J2019000673226
ON DUTY TECH S.R.L. are CUI 40577254, nr. de înregistrare J2019000673226, înmatriculată pe 06.02.2019. Sediul social e în Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6220. În 2025: cifră de afaceri 379.900 lei, profit net 136.034 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-04-02 | SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C. | Pachete software pentru contabilitate (R | 12 mii lei |
| 2024-02-19 | SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C. | Servicii de aplicare de software (Rev.2) | 48 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 380 mii lei · mediana 286 mii lei | 133% din mediană |
| Profit net | 136 mii lei · mediana 113 mii lei | 120% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 35.8% · mediana 45.2% | 79% din mediană |
| Cifră pe salariat | 380 mii lei · mediana 297 mii lei | 128% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 379.900 | 276.310 | 166.754 | 218.953 | 140.917 | 143.192 | 33.186 |
| Venituri totale | 381.499 | 277.822 | 168.253 | 223.150 | 140.917 | 143.193 | 33.186 |
| Cheltuieli totale | 239.035 | 183.848 | 155.574 | 64.029 | 56.255 | 84.197 | 24.611 |
| Profit / pierdere brută | 142.464 | 93.974 | 12.679 | 159.121 | 84.662 | 58.996 | 8.575 |
| Profit / pierdere netă | 136.034 | 91.348 | 11.261 | 153.624 | 80.941 | 54.946 | 7.579 |
| Active imobilizate | 47.519 | 37.400 | 49.049 | 5.497 | — | — | — |
| Active circulante | 146.527 | 127.121 | 73.710 | 235.566 | 152.750 | 65.119 | 9.099 |
| Stocuri | 114.884 | 24.173 | 41.498 | 29.993 | 26.435 | 14.935 | 1.678 |
| Creanțe | 24.165 | 69.552 | 16.868 | 121.000 | 767 | 5.505 | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.478 | 33.396 | 15.344 | 84.573 | 125.548 | 44.679 | 7.421 |
| Cheltuieli în avans | 1.371 | 4.036 | 2.424 | 803 | 406 | — | — |
| Datorii | 57.632 | 62.195 | 76.060 | 82.505 | 9.490 | 2.394 | 1.320 |
| Venituri în avans | 999 | 2.499 | 3.998 | 5.497 | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 136.786 | 103.863 | 45.125 | 153.864 | 143.666 | 62.725 | 7.779 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.02.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Frumos |
| CAEN principal | 6220 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ON DUTY TECH S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000673226 |
| EUID | ROONRC.J2019000673226 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-02-06 |
| Sediu social | Str. Cuza Vodă, 48, încăperea D9, Orş. Târgu Frumos, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, ORŞ. TÂRGU FRUMOS, STR. CUZA VODĂ, NR.48, ÎNCĂPEREA D9 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRO-ILMAR SRL | aceeași clădire |
| ALMAX EDIL S.R.L. | aceeași clădire |
| ALTFEEL LIFE S.R.L. | aceeași clădire |
| AMIDORE MED S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AMO'SPHERA TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANA MORENA SRL | aceeași clădire |
| APIROM IMPEX TRADING SRL | aceeași clădire |
| ARKAS GRUP SRL | aceeași clădire |
| ART WIND DOOR S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTCON WAY S.R.L. | aceeași clădire |
| ATMIS SERVICE SRL | aceeași clădire |
| AVES COMPANY SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6220 | 2025 |
| 8020 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (50)
Alte firme din Iaşi
| 1996570 | SICME SRL |
| 4488320 | PRINCE SOFTWARE SRL |
| 4957796 | CLEMAROM SRL |
| 5705100 | CARINA IMPEX SRL |
| 6448926 | STRONGBYTES SRL |
| 7794707 | INTERTRADE SRL |
| 9145684 | MINDLEVELS CONSULTING S.R.L. |
| 10131429 | RADOS IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25