BEAIULIA MODACONF S.R.L.
CUI 40585362 · J26/410/2019
BEAIULIA MODACONF S.R.L. are CUI 40585362, nr. de înregistrare J26/410/2019, înmatriculată pe 06.02.2019. Sediul social e în Municipiul Târnăveni, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1413. În 2025: cifră de afaceri 5.197 lei, profit net 1.047 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 5 mii lei · mediana 254 mii lei | 2% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 7 mii lei | 14% din mediană |
| Marjă netă | 20.1% · mediana 3% | 670% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 5.197 | 14.453 | 10.367 | 272.656 | 129.639 | 31.360 | — |
| Venituri totale | 5.197 | 14.498 | 10.367 | 301.630 | 134.097 | 117.859 | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.955 | 19.698 | 40.631 | 276.401 | 101.587 | 103.058 | 4.525 |
| Profit / pierdere brută | 1.242 | -5.200 | -30.264 | 25.229 | 32.510 | 14.801 | -4.525 |
| Profit / pierdere netă | 1.047 | -5.340 | -30.537 | 22.967 | 31.330 | 14.769 | -4.525 |
| Active imobilizate | — | — | 5.014 | 5.014 | 112.507 | 112.507 | 119.992 |
| Active circulante | 29.136 | 32.908 | 31.952 | 61.252 | 264.216 | 224.641 | 5.673 |
| Creanțe | — | 7.166 | — | — | 217.168 | 200.361 | 5.014 |
| Casa și conturi la bănci | 29.136 | 25.742 | 31.952 | 61.252 | 47.048 | 24.280 | 659 |
| Datorii | 4.239 | 4.044 | 2.762 | 1.525 | 222.906 | 214.861 | 130.190 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 112.043 | 112.043 | — |
| Capitaluri proprii | 24.897 | 28.864 | 34.204 | 64.741 | 41.774 | 10.244 | -4.525 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.02.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni |
| CAEN principal | 1413 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BEAIULIA MODACONF S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J26/410/2019 |
| EUID | ROONRC.J26/410/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-02-06 |
| Sediu social | Str. Pomilor, 24, Mun. Târnăveni, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. POMILOR, NR.24 |
| Telefon | 0725528713 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DAN COSAR EXPERT S.R.L. | 30 m |
| NAN TAXI SPEDITION SRL | 55 m |
| ROVAS CDL CONSTRUCT S.R.L. | 55 m |
| EXPERT GSM SRL inactiv | 80 m |
| EMIL ELKA PAN S.R.L. | 137 m |
| NUTRIVITA MIX PAN SRL | 137 m |
| PATYMIX PAN SRL inactiv | 137 m |
| SLAYHEILM'S FORGE S.R.L. inactiv | 137 m |
| VITALKIMDAVIS SRL | 137 m |
| BLACK & WHITE ART DESIGN SRL | 149 m |
| FTZ LION TRANS SRL | 150 m |
| VALIPLUV SRL | 157 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1413 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25