MARDAREV ARHITECTURĂ S.R.L.
CUI 40608970 · J33/453/2019
MARDAREV ARHITECTURĂ S.R.L. are CUI 40608970, nr. de înregistrare J33/453/2019, înmatriculată pe 08.02.2019. Sediul social e în Municipiul Rădăuţi, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 30.874 lei, pierdere netă 6.551 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 31 mii lei · mediana 172 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | -7 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -21.2% · mediana 23.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 31 mii lei · mediana 176 mii lei | 18% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 30.874 | 139.181 | 40.039 | 1.250 | 151.816 | 46.268 | 11.236 |
| Venituri totale | 30.915 | 139.181 | 40.039 | 1.250 | 151.816 | 46.268 | 11.236 |
| Cheltuieli totale | 35.353 | 101.536 | 61.053 | 28.488 | 22.862 | 15.151 | 3.601 |
| Profit / pierdere brută | -4.438 | 37.645 | -21.014 | -27.238 | 128.954 | 31.117 | 7.635 |
| Profit / pierdere netă | -6.551 | 36.323 | -21.414 | -27.276 | 124.946 | 29.729 | 7.298 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 47 |
| Active circulante | 26.004 | 38.768 | 80.577 | 72.766 | 151.231 | 32.054 | 8.334 |
| Creanțe | 40 | — | 69.906 | 69.906 | 59.744 | 25.245 | 4.698 |
| Casa și conturi la bănci | 25.964 | 38.768 | 10.671 | 2.860 | 91.487 | 6.809 | 3.636 |
| Cheltuieli în avans | 6.546 | 3.908 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 2.578 | 5.684 | 33.339 | 4.114 | 6.882 | 2.125 | 883 |
| Provizioane | — | 469 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 29.972 | 36.523 | 47.238 | 68.652 | 144.349 | 29.929 | 7.498 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.02.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARDAREV ARHITECTURĂ S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J33/453/2019 |
| EUID | ROONRC.J33/453/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-02-08 |
| Sediu social | Str. Oborului, 4, camera 1, Mun. Rădăuţi, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. RĂDĂUŢI, STR. OBORULUI, NR.4, CAMERA 1, SC.A, ET.2, AP.10 |
| Telefon | 0741757342 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LIANNE STYLING SRL inactiv | aceeași clădire |
| POLSAR S.R.L. | aceeași clădire |
| BELL COPY CENTER SRL inactiv | 31 m |
| COMIRA CONSTRUCT SRL inactiv | 31 m |
| DUMIMAR COM SRL inactiv | 31 m |
| MEDIAL SRL inactiv | 31 m |
| SONI MUSIC SRL inactiv | 31 m |
| ALI-ANDRE AGENT DE ASIGURARE S.R.L. | 43 m |
| CONROC ELECTRIC S.R.L. inactiv | 43 m |
| G&A PREMIUM HOME S.R.L. | 43 m |
| ROMDIAMO SRL | 43 m |
| ROM TRANS MIXT SRL inactiv | 82 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Suceava
| 715072 | ARHING PROIECT SRL |
| 716035 | ELMAS SRL |
| 763550 | GAMITEX SRL |
| 2560144 | TON IMPEX SRL |
| 2692684 | BARON SRL |
| 4114059 | COTU BUHII SRL |
| 4326566 | MULTI-FORMA SRL |
| 4923300 | A STIL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-14 · ONRC: 2026-11-08