FRIE-IT S.R.L.
CUI 40620443 · J2019000129367
FRIE-IT S.R.L. are CUI 40620443, nr. de înregistrare J2019000129367, înmatriculată pe 12.02.2019. Sediul social e în Loc. Babadag, Oraş Babadag, jud. Tulcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 1071. În 2025: cifră de afaceri 320.992 lei, profit net 24.707 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 321 mii lei · mediana 254 mii lei | 126% din mediană |
| Profit net | 25 mii lei · mediana 7 mii lei | 330% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 7.7% · mediana 3% | 257% din mediană |
| Cifră pe salariat | 160 mii lei · mediana 162 mii lei | 99% din mediană |
Comparat cu 94.197 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 320.992 | 266.797 | 264.076 | 258.095 | 338.026 | 183.081 | 9.824 |
| Venituri totale | 320.992 | 266.797 | 264.076 | 258.095 | 338.026 | 229.537 | 18.732 |
| Cheltuieli totale | 293.075 | 262.842 | 250.669 | 254.569 | 293.133 | 159.735 | 15.841 |
| Profit / pierdere brută | 27.917 | 3.955 | 13.407 | 3.526 | 44.893 | 69.802 | 2.891 |
| Profit / pierdere netă | 24.707 | 1.287 | 10.766 | 945 | 41.513 | 68.048 | 2.793 |
| Active imobilizate | 76.034 | 73.417 | 24.430 | 21.279 | 21.279 | — | — |
| Active circulante | 84.644 | 58.883 | 107.827 | 98.998 | 96.991 | 82.574 | 13.993 |
| Stocuri | 44.549 | 42.704 | 36.427 | 31.643 | 31.732 | 16.370 | 13.453 |
| Creanțe | 89 | 3.477 | 731 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 40.006 | 12.702 | 70.669 | 67.355 | 65.259 | 66.204 | 540 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 4.815 | — |
| Datorii | 10.418 | 6.747 | 7.991 | 6.777 | 5.715 | 6.107 | 11.000 |
| Capitaluri proprii | 150.260 | 125.553 | 124.266 | 113.500 | 112.555 | 81.282 | 2.993 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed May 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 03.10.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Babadag |
| CAEN principal | 1071 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FRIE-IT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000129367 |
| EUID | ROONRC.J2019000129367 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-02-12 |
| Sediu social | Str. Geamiei, 9, Orş. Babadag, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, ORŞ. BABADAG, STR. GEAMIEI, NR.9 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FINATTI SRL | aceeași clădire |
| LACRAMIOARA SRL inactiv | 121 m |
| BHM GROUP EXPEDITION S.R.L. | 230 m |
| ADIMAR SRL inactiv | 244 m |
| CRISTIAN LEADER SRL inactiv | 244 m |
| DALEXMIR EXCLUSIV TEAM S.R.L. | 244 m |
| DENOVIS TRADING S.R.L. inactiv | 244 m |
| GOSPODARIRE LOCALA BABADAG S.R.L. | 244 m |
| ADI FAN MOTO S.R.L. | 266 m |
| ALLEGRA MEDICAL CENTER SRL | 266 m |
| ALLEGRIA MEDICAL CENTER S.R.L. | 266 m |
| ALYSIN COMPANY S.R.L. inactiv | 266 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1071 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Tulcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25