SMART MKT EVOLUTION S.R.L.
CUI 40650053 · J2019000586128
SMART MKT EVOLUTION S.R.L. are CUI 40650053, nr. de înregistrare J2019000586128, înmatriculată pe 15.02.2019. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2025: cifră de afaceri 2.400 lei, pierdere netă 5.734 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2 mii lei · mediana 172 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | -6 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -238.9% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.400 | 1.800 | 68.240 | 31.484 | 215.339 | 374.752 | 294.851 |
| Venituri totale | 2.400 | 1.800 | 68.240 | 31.484 | 218.842 | 374.752 | 294.851 |
| Cheltuieli totale | 8.134 | 48.536 | 97.016 | 86.802 | 153.091 | 53.118 | 19.239 |
| Profit / pierdere brută | -5.734 | -46.736 | -28.776 | -55.318 | 65.751 | 321.634 | 275.612 |
| Profit / pierdere netă | -5.734 | -46.736 | -29.454 | -55.627 | 63.692 | 318.027 | 272.663 |
| Active imobilizate | 32.264 | 37.647 | 77.668 | 120.207 | 162.746 | 32.264 | 40.501 |
| Active circulante | 50.970 | 51.108 | 63.979 | 60.504 | 453.192 | 521.259 | 236.667 |
| Stocuri | 1.595 | 1.595 | 1.595 | 695 | 695 | — | — |
| Creanțe | 8.648 | 7.149 | 7.027 | 6.870 | 3.611 | 34.272 | 20.944 |
| Casa și conturi la bănci | 40.727 | 42.364 | 55.357 | 52.939 | 448.886 | 486.987 | 215.723 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 4.859 | — | — |
| Datorii | 1.202 | 988 | 7.145 | 16.755 | 8.319 | 4.737 | 4.305 |
| Capitaluri proprii | 82.032 | 87.767 | 134.502 | 163.956 | 612.478 | 548.786 | 272.863 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.02.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SMART MKT EVOLUTION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000586128 |
| EUID | ROONRC.J2019000586128 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-02-15 |
| Sediu social | Str. Rubin Patitia, 11, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. RUBIN PATITIA, NR.11 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANTONIO HAGĂU CONNECT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ASTERIA MOTORS SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTO IGOR SRL | aceeași clădire |
| COSTAX SRL | aceeași clădire |
| DOR DE VARA S.R.L. | aceeași clădire |
| MARJ GROUP DELIVERY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| RANXAN SRL | aceeași clădire |
| ROCK TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| SARE PE ZAHĂR S.R.L. | aceeași clădire |
| LIGHTWORK STUDIO SRL | 22 m |
| PK EDUCATIONAL SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 22 m |
| PULSE EDUCATION TECHNOLOGY S.R.L. inactiv | 22 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 7311 | 2021 – 2025 |
| 9604 | 2020 |
| 7311 | 2019 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25