IMOMARKETING SUD-EST S.R.L.
CUI 40677709 · J2019000397397
IMOMARKETING SUD-EST S.R.L. are CUI 40677709, nr. de înregistrare J2019000397397, înmatriculată pe 21.02.2019. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6619. În 2025: cifră de afaceri 202.108 lei, profit net 64.960 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 202 mii lei · mediana 111 mii lei | 182% din mediană |
| Profit net | 65 mii lei · mediana 23 mii lei | 286% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 32.1% · mediana 26.9% | 119% din mediană |
| Cifră pe salariat | 202 mii lei · mediana 152 mii lei | 133% din mediană |
Comparat cu 14.297 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 202.108 | 260.204 | 160.527 | 105.260 | 189.660 | 109.141 | 102.011 |
| Venituri totale | 252.723 | 260.204 | 185.103 | 129.822 | 215.428 | 159.326 | 144.886 |
| Cheltuieli totale | 185.235 | 106.952 | 120.997 | 68.510 | 62.224 | 97.776 | 47.761 |
| Profit / pierdere brută | 67.488 | 153.252 | 64.106 | 61.312 | 153.204 | 61.550 | 97.125 |
| Profit / pierdere netă | 64.960 | 150.650 | 62.241 | 58.632 | 146.739 | 60.286 | 93.646 |
| Active imobilizate | 163.903 | 11.129 | 23.419 | 40.578 | 66.938 | 93.298 | 110.610 |
| Active circulante | 91.310 | 165.132 | 105.270 | 70.722 | 13.979 | 134.093 | 86.401 |
| Creanțe | 17.944 | — | 18.325 | 23.764 | 2.168 | 100 | — |
| Casa și conturi la bănci | 73.366 | 165.132 | 86.945 | 46.958 | 11.811 | 133.993 | 86.401 |
| Cheltuieli în avans | 105.654 | 105.654 | 39.756 | 5.800 | 5.800 | — | — |
| Datorii | 17.769 | 3.777 | 40.957 | 17.975 | 21.682 | 9.590 | 14.039 |
| Venituri în avans | — | — | — | 34.338 | 58.900 | 84.669 | 89.126 |
| Capitaluri proprii | 343.098 | 278.138 | 127.488 | 64.787 | 6.135 | 133.132 | 93.846 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.02.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 6619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IMOMARKETING SUD-EST S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000397397 |
| EUID | ROONRC.J2019000397397 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-02-21 |
| Sediu social | Str. Unirea Principatelor, 6, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. UNIREA PRINCIPATELOR, NR.6, BL.6, ET.PARTER, AP.4 |
| Telefon | 0766292191 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUTOSTAR SERV SRL | 19 m |
| ORAMAL DENTAL SRL | 20 m |
| PIGSTONE WEB S.R.L. | 20 m |
| ECT DENTAL CARE S.R.L. | 36 m |
| BADIDENT LABS S.R.L. inactiv | 39 m |
| BADIDENT SERV SRL inactiv | 39 m |
| DENTAL EXPERT BY FLORIN S.R.L.-D. inactiv | 39 m |
| DENTALIN INSTANT S.R.L. | 39 m |
| GINE FAM SRL inactiv | 39 m |
| ZÂMBEŞTE CU IULY S.R.L. | 39 m |
| CRISTIAN SRL | 50 m |
| A&A HOUSE CONSTRUCT SRL | 52 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 6619 | 2024 – 2025 |
| 6831 | 2022 – 2023 |
| 1011 | 2021 |
| 6831 | 2019 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25