NAVSAL MANAGEMENT PREST S.R.L.
CUI 40689703 · J13/922/2019 · radiată
NAVSAL MANAGEMENT PREST S.R.L. are CUI 40689703, nr. de înregistrare J13/922/2019, înmatriculată pe 25.02.2019. Sediul social e în Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2023: cifră de afaceri 81.000 lei, profit net 64.063 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 81 mii lei · mediana 221 mii lei | 37% din mediană |
| Profit net | 64 mii lei · mediana 19 mii lei | 343% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 79.1% · mediana 9.3% | 851% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 81.000 | 201.200 | 172.794 | 127.000 | 87.700 |
| Venituri totale | 81.000 | 201.200 | 172.794 | 127.000 | 87.700 |
| Cheltuieli totale | 4.735 | 8.608 | 7.262 | 7.901 | 10.730 |
| Profit / pierdere brută | 76.265 | 192.592 | 165.532 | 119.099 | 76.970 |
| Profit / pierdere netă | 64.063 | 186.677 | 160.348 | 115.490 | 74.339 |
| Active imobilizate | 0 | — | — | — | 20 |
| Active circulante | 64.303 | 190.006 | 163.052 | 118.040 | 75.599 |
| Creanțe | 64.004 | 120.000 | — | 10.000 | — |
| Casa și conturi la bănci | 299 | 70.006 | 163.052 | 108.040 | 75.599 |
| Datorii | 0 | 3.089 | 2.464 | 2.310 | 1.080 |
| Capitaluri proprii | 64.303 | 186.917 | 160.588 | 115.730 | 74.539 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 28.02.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NAVSAL MANAGEMENT PREST S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J13/922/2019 |
| EUID | ROONRC.J13/922/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-02-25 |
| Sediu social | Str. Frunzelor, 22, CAM.1, Orş. Năvodari, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. FRUNZELOR, NR.22, CAM.1, BL.R9, SC.A, AP.15 |
| Telefon | 0723882313 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALTSOF BUSINESS TOP S.R.L. | aceeași clădire |
| EMANUEL WIND S.R.L. | aceeași clădire |
| SALT SOFYA S.R.L. | aceeași clădire |
| VULTURU SERVICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONCLUDENT SRL | 49 m |
| AC CARGO TRANSPORTS S.R.L. | 59 m |
| KOZALIN CLEAN EXPERT S.R.L. | 59 m |
| ADELINA INVESTING GROUPE S.R.L. | 84 m |
| AMMA DEVELOPMENT ELECTRO GROUP S.R.L. | 84 m |
| COVRIMARKET SRL | 84 m |
| GIORDI URBAN CLOTHES S.R.L. | 84 m |
| ROAD TRIPPERS SOLUTION S.R.L. | 84 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2019 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 38591796 | SALT SOFYA S.R.L. |
| 41063669 | ALTSOF BUSINESS TOP S.R.L. |
| 44667333 | EMANUEL WIND S.R.L. |
| 47176098 | ANDRONACHE MARA-CRISTIANA PFA |
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Constanţa
| 1862020 | ZORILE SRL |
| 1867494 | CONTRAFORT N SRL |
| 1900230 | CONSTRUCTII FEROVIARE SA |
| 2408333 | VILA SA |
| 2409444 | MAJOR CONPREST SRL |
| 2412687 | PROPSIM SRL |
| 2428586 | LAURENCE SRL |
| 3249961 | SERBAN COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25