ERSADA SEND S.R.L.
CUI 40709177 · J30/351/2019
ERSADA SEND S.R.L. are CUI 40709177, nr. de înregistrare J30/351/2019, înmatriculată pe 27.02.2019. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2025: cifră de afaceri 21.070 lei, profit net 743 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 21 mii lei · mediana 158 mii lei | 13% din mediană |
| Profit net | 743 lei · mediana 5 mii lei | 14% din mediană |
| Marjă netă | 3.5% · mediana 3.2% | 109% din mediană |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 21.070 | 23.887 | 34.180 | 34.312 | 25.976 | 18.939 | 15.091 |
| Venituri totale | 21.487 | 23.887 | 34.764 | 34.312 | 25.976 | 18.939 | 16.039 |
| Cheltuieli totale | 20.603 | 28.342 | 37.322 | 31.631 | 27.058 | 26.373 | 16.991 |
| Profit / pierdere brută | 884 | -4.455 | -2.558 | 2.681 | -1.082 | -7.434 | -952 |
| Profit / pierdere netă | 743 | -4.455 | -2.558 | 1.651 | -1.917 | -8.007 | -1.433 |
| Active imobilizate | — | 0 | 9.638 | 19.274 | 28.910 | 38.669 | 48.306 |
| Active circulante | 8.554 | 7.487 | 2.124 | 8.162 | 6.113 | 9.992 | 13.073 |
| Stocuri | — | — | — | 2.541 | 2.541 | 2.541 | 2.541 |
| Creanțe | 204 | 345 | 345 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 8.350 | 7.142 | 1.779 | 5.621 | 3.572 | 7.451 | 10.532 |
| Datorii | 24.330 | 24.006 | 23.826 | 36.942 | 46.180 | 57.901 | 62.612 |
| Capitaluri proprii | -15.776 | -16.519 | -12.064 | -9.506 | -11.157 | -9.240 | -1.233 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.02.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ERSADA SEND S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J30/351/2019 |
| EUID | ROONRC.J30/351/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-02-27 |
| Sediu social | Str. Dana, 4, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. DANA, NR.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PASTICERIA LUCA SRL | aceeași clădire |
| VICTUALIA GARDEN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| INLANA VKN S.R.L. | 94 m |
| DEADEI CENTER S.R.L. | 116 m |
| ECHIPA EXPERȚILOR S.R.L. | 116 m |
| HOMI FOOD NORD VEST S.R.L. | 116 m |
| MIVA PROD SRL | 116 m |
| RACOLȚA CARDIOLOGIE S.R.L. | 116 m |
| SMART FINCRED EXPERT S.R.L. inactiv | 116 m |
| TOP CONSULTANTA AFACERI S.R.L. | 116 m |
| VAVA EUFORIA BUTIQUE S.R.L. | 116 m |
| EPIC TRANS SRL | 235 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4939 | 2020 – 2025 |
| 4932 | 2019 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Satu Mare
| 647148 | VOLANUL SRL |
| 5087033 | LANTER SRL |
| 6490696 | KOBIL SRL |
| 6594336 | TEKINOR SRL |
| 7923836 | LORANZ IMPEX SRL |
| 8882114 | MIREL PREST SRL |
| 8945743 | DU MEMI VO SRL |
| 9234323 | FRIDI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25