STEFARCWOOD S.R.L.
CUI 40732706 · J2019001163298
STEFARCWOOD S.R.L. are CUI 40732706, nr. de înregistrare J2019001163298, înmatriculată pe 05.03.2019. Sediul social e în Sat Băneşti, Comuna Băneşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1623. În 2025: cifră de afaceri 223.850 lei, profit net 30.344 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 224 mii lei · mediana 252 mii lei | 89% din mediană |
| Profit net | 30 mii lei · mediana 7 mii lei | 411% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | 13.6% · mediana 3% | 453% din mediană |
| Cifră pe salariat | 75 mii lei · mediana 161 mii lei | 46% din mediană |
Comparat cu 95.001 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 223.850 | 236.215 | 234.300 | 119.050 | 255.200 | 154.209 | 24.500 |
| Venituri totale | 238.009 | 252.350 | 234.300 | 119.050 | 297.296 | 186.308 | 24.500 |
| Cheltuieli totale | 205.426 | 240.834 | 230.786 | 148.929 | 268.700 | 182.643 | 28.601 |
| Profit / pierdere brută | 32.583 | 11.516 | 3.514 | -29.879 | 28.596 | 3.665 | -4.101 |
| Profit / pierdere netă | 30.344 | 9.152 | 1.171 | -31.070 | 26.095 | 2.155 | -4.346 |
| Active circulante | 73.944 | 66.249 | 73.852 | 53.931 | 62.009 | 31.311 | 1.462 |
| Stocuri | 41.538 | 38.034 | 30.247 | 25.454 | 21.035 | 10.385 | — |
| Creanțe | 7.290 | 8.400 | 32.500 | 22.700 | 8.200 | 1.266 | — |
| Casa și conturi la bănci | 25.116 | 19.815 | 11.105 | 5.777 | 32.774 | 19.660 | 1.462 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | -417 | — | 11.000 | — |
| Datorii | 67.326 | 89.975 | 86.230 | 67.481 | 44.904 | 44.302 | 5.608 |
| Capitaluri proprii | 6.618 | -23.726 | -12.378 | -13.967 | 17.105 | -1.991 | -4.146 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.03.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 1623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STEFARCWOOD S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001163298 |
| EUID | ROONRC.J2019001163298 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-05 |
| Sediu social | Str. Cătin, 453B, Sat Băneşti Com. Băneşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, SAT BĂNEŞTI COM. BĂNEŞTI, STR. CĂTIN, NR.453B |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BALENT STYROM CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELECTROPLAAN ENGINEERING SRL | aceeași clădire |
| FUNNY RELAX TIME S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GEMENII XORA S.R.L. | aceeași clădire |
| GERAL QUALITY SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| GUBIFLEX SRL | aceeași clădire |
| KEV 2015 PRESTCON S.R.L. | aceeași clădire |
| LAST HILL SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| LIDERAS GAZ SRL | aceeași clădire |
| MARIAL CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| MENDOZA SRL | aceeași clădire |
| PROFESSIONAL VENT SYSTEMS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1623 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Prahova
| 2701960 | LEMTIN BERTEANU SNC |
| 2705253 | VICTOR SRL |
| 4250964 | ROMFOREST CO SRL |
| 4789382 | GATER FOREST-IMPEX SRL |
| 5701183 | FILDAS 95 SRL |
| 5769316 | ARTIZAN MANEJ SRL |
| 7328421 | COTIDOR PROD SRL |
| 7418540 | RAMOS G IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08