WORKOON PRODUCTION S.R.L.
CUI 40736473 · J30/374/2019
WORKOON PRODUCTION S.R.L. are CUI 40736473, nr. de înregistrare J30/374/2019, înmatriculată pe 05.03.2019. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5224. În 2025: cifră de afaceri 87.970 lei, profit net 64.070 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 88 mii lei · mediana 158 mii lei | 56% din mediană |
| Profit net | 64 mii lei · mediana 5 mii lei | de 12× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 72.8% · mediana 3.2% | de 23× mediana |
| Cifră pe salariat | 88 mii lei · mediana 175 mii lei | 50% din mediană |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 87.970 | 117.080 | 165.053 | 78.924 | 119.476 | 36.960 |
| Venituri totale | 87.970 | 117.080 | 165.053 | 78.924 | 119.476 | 36.960 |
| Cheltuieli totale | 11.986 | 46.222 | 3.459 | 2.177 | 2.176 | 353 |
| Profit / pierdere brută | 75.984 | 70.858 | 161.594 | 76.747 | 117.300 | 36.607 |
| Profit / pierdere netă | 64.070 | 69.710 | 136.256 | 74.497 | 113.787 | 36.133 |
| Active circulante | 10.630 | 41.887 | 92.111 | 79.286 | 175.664 | 60.678 |
| Creanțe | 7.115 | 86 | — | — | — | 7 |
| Casa și conturi la bănci | 3.515 | 41.801 | 92.111 | 79.286 | 175.664 | 60.671 |
| Datorii | 5.567 | 3.777 | 1.894 | 323 | 1.199 | 0 |
| Capitaluri proprii | 5.063 | 38.110 | 90.217 | 78.963 | 174.465 | 60.678 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.03.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 5224 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | WORKOON PRODUCTION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J30/374/2019 |
| EUID | ROONRC.J30/374/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-05 |
| Sediu social | Str. Victoriei, 41, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. VICTORIEI, NR.41 |
| Telefon | 0755360346 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| STEIN SPLIT S.R.L. | 29 m |
| AUTO FEDO AS SRL inactiv | 63 m |
| MAG AUTO 2014 SRL inactiv | 70 m |
| DANICRIS SRL | 79 m |
| FULL DODO SRL inactiv | 91 m |
| GIOVANNI'S 87 S.R.L. | 91 m |
| PRODREP STAR SRL | 100 m |
| CO4N2 S.R.L. | 111 m |
| MSD FITNESS S.R.L. | 111 m |
| NORIKA FASHION SRL inactiv | 111 m |
| TITRADENT SRL | 111 m |
| CATERINA LĂCRIMIOARELOR SRL | 131 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5224 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Satu Mare
Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25