PIPE WORKS SERVICES S.R.L.
CUI 40794083 · J2019001144129
PIPE WORKS SERVICES S.R.L. are CUI 40794083, nr. de înregistrare J2019001144129, înmatriculată pe 15.03.2019. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4321. În 2025: cifră de afaceri 35.670 lei, profit net 6.698 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 36 mii lei · mediana 221 mii lei | 16% din mediană |
| Profit net | 7 mii lei · mediana 19 mii lei | 36% din mediană |
| Marjă netă | 18.8% · mediana 9.3% | 202% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 35.670 | 5.727 | 40.450 | 30.093 | 45.091 | 41.758 | 30.891 |
| Venituri totale | 35.670 | 5.727 | 40.450 | 30.093 | 45.091 | 41.758 | 30.891 |
| Cheltuieli totale | 26.480 | 7.862 | 31.804 | 30.177 | 43.391 | 39.291 | 31.215 |
| Profit / pierdere brută | 9.190 | -2.135 | 8.646 | -84 | 1.700 | 2.467 | -324 |
| Profit / pierdere netă | 6.698 | -2.141 | 6.818 | -370 | 1.258 | 2.086 | -633 |
| Active imobilizate | — | — | 1.775 | 3.904 | 6.033 | — | — |
| Active circulante | 14.934 | 7.217 | 9.294 | 1.995 | 3.346 | 1.853 | 4.178 |
| Stocuri | 21 | 21 | 21 | 21 | — | — | — |
| Creanțe | — | 79 | 1.055 | 350 | 1.974 | 18 | 800 |
| Casa și conturi la bănci | 14.913 | 7.117 | 8.218 | 1.624 | 1.372 | 1.835 | 3.378 |
| Datorii | 8.036 | 0 | 1.710 | 3.358 | 6.469 | 200 | 4.611 |
| Capitaluri proprii | 6.898 | 7.217 | 9.359 | 2.541 | 2.910 | 1.653 | -433 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.03.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4321 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PIPE WORKS SERVICES S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/1144/2019 |
| EUID | ROONRC.J2019001144129 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-15 |
| Sediu social | Str. Septimiu Albini, 135-137, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SEPTIMIU ALBINI, NR.135-137, SC.2, AP.26 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ECONOM SERV INV S.R.L. | aceeași clădire |
| EUROFIN EXPERT CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| FIZIOSAN PLUS S.R.L. | aceeași clădire |
| MIVAST CRAFT S.R.L. | aceeași clădire |
| MY BABY SENSES S.R.L. | aceeași clădire |
| NEXERA S.R.L. | aceeași clădire |
| SIMPATY PERLA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CHD CENTAXI S.R.L. | 49 m |
| COCOM SRL inactiv | 49 m |
| DAMACOM SRL inactiv | 49 m |
| FITINCLUJ SRL | 49 m |
| RSVTI SERV SRL inactiv | 49 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4321 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25