M36 BEUNIQ FUNK S.R.L.
CUI 40801504 · J2019000251194 · dizolvare
M36 BEUNIQ FUNK S.R.L. are CUI 40801504, nr. de înregistrare J2019000251194, înmatriculată pe 18.03.2019. Sediul social e în Municipiul Topliţa, jud. Harghita. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4619. În 2025: cifră de afaceri -4.646 lei, pierdere netă 4.458 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | -5 mii lei · mediana 199 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Profit net | -4 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | -4.646 | 0 | 0 | 0 | 308 | 808 | 8.504 |
| Venituri totale | -4.646 | 0 | 0 | 0 | 308 | 808 | 8.504 |
| Cheltuieli totale | -188 | 0 | 350 | 320 | 427 | 529 | 12.913 |
| Profit / pierdere brută | -4.458 | 0 | -350 | -320 | -119 | 279 | -4.409 |
| Profit / pierdere netă | -4.458 | 0 | -350 | -320 | -128 | 279 | -4.664 |
| Active circulante | 24.009 | 28.157 | 28.157 | 27.907 | 27.827 | 27.755 | 27.164 |
| Stocuri | 21.888 | 20.247 | 20.247 | 20.247 | 20.247 | 20.319 | 20.319 |
| Creanțe | 231 | 7.333 | 7.333 | 7.333 | 7.333 | 6.681 | 6.493 |
| Casa și conturi la bănci | 1.890 | 577 | 577 | 327 | 247 | 755 | 352 |
| Datorii | 33.450 | 33.140 | 33.140 | 32.540 | 32.140 | 31.940 | 31.628 |
| Capitaluri proprii | -9.441 | -4.983 | -4.983 | -4.633 | -4.313 | -4.185 | -4.464 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.03.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Topliţa |
| CAEN principal | 4619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | M36 BEUNIQ FUNK S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000251194 |
| EUID | ROONRC.J2019000251194 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-18 |
| Sediu social | Str. Ştefan cel Mare, 81, Mun. Topliţa, HARGHITA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HARGHITA, MUN. TOPLIŢA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.81 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MAYAN TRAVEL SRL | 111 m |
| PRESCOMAL SRL | 111 m |
| ALYFLO INTRETINERE AUTO S.R.L. | 161 m |
| AUTO CONSULT TOPLITA S.R.L. | 161 m |
| DIGITAL NEXTRADE S.R.L. | 161 m |
| INTERMAG TRANSPORTURI SRL | 161 m |
| MESTEACANULUI CONSTRUCT S.R.L. | 161 m |
| NEL GROUP SRL inactiv | 161 m |
| ONEO STARCLIPP SRL | 161 m |
| TOPPROMO S.R.L. | 161 m |
| TURISM LIVE S.R.L. | 161 m |
| VLADUT FERENCZ INVEST S.R.L. | 161 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4619 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Harghita
| 515902 | DINOS CO LTD SRL |
| 525906 | COMIMPEX ELECTRON SRL |
| 526260 | TRICOM-COMPANY SRL |
| 3132782 | OFERRA SRL |
| 3495150 | SINCRON TRADING SRL |
| 4559499 | BALL SRL |
| 5236615 | TIBKING CONSULT SRL |
| 6055587 | KREATIV M.R SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25