MAT SELECT S.R.L.
CUI 40805778 · J29/1303/2019 · radiată
MAT SELECT S.R.L. are CUI 40805778, nr. de înregistrare J29/1303/2019, înmatriculată pe 19.03.2019. Sediul social e în Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2023: cifră de afaceri 72.366 lei, profit net 1.073 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 72 mii lei · mediana 67 mii lei | 108% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 2 mii lei | 60% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 1.5% · mediana 3.8% | 39% din mediană |
| Cifră pe salariat | 72 mii lei · mediana 83 mii lei | 87% din mediană |
Comparat cu 30.316 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 72.366 | 67.131 | 62.830 | 48.542 | 69.535 |
| Venituri totale | 72.536 | 72.970 | 66.924 | 54.026 | 70.785 |
| Cheltuieli totale | 70.737 | 70.445 | 58.907 | 49.713 | 77.152 |
| Profit / pierdere brută | 1.799 | 2.525 | 8.017 | 4.313 | -6.367 |
| Profit / pierdere netă | 1.073 | 1.795 | 7.348 | 3.816 | -7.075 |
| Active imobilizate | 215 | 1.076 | 2.011 | 3.166 | 4.321 |
| Active circulante | 14.720 | 23.514 | 21.352 | 11.867 | 10.862 |
| Casa și conturi la bănci | 14.720 | 23.514 | 21.352 | 11.867 | 10.862 |
| Datorii | 7.780 | 18.508 | 19.075 | 18.092 | 22.058 |
| Capitaluri proprii | 7.155 | 6.082 | 4.288 | -3.059 | -6.875 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 04.07.2024 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAT SELECT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/1303/2019 |
| EUID | ROONRC.J29/1303/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-19 |
| Sediu social | Str. Avram Iancu, 35, Orş. Sinaia, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, STR. AVRAM IANCU, NR.35, AP.3 |
| Telefon | 0722367940 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FREIGHTMASTER SRL inactiv | aceeași clădire |
| REQUS SOLUTIONS S.R.L. | 23 m |
| M & E SINAIA SRL inactiv | 40 m |
| FMA DENTIMIH SRL | 80 m |
| PEDROMIN SRL | 99 m |
| COMSAR TOTAL SRL | 121 m |
| TUDAL CONS SRL | 121 m |
| SALSI S.R.L. | 126 m |
| DIMCOM SRL inactiv | 133 m |
| DOBAD DEVELOPMENT S.R.L. | 133 m |
| HANUL DIN CARPAŢI SERV SRL | 133 m |
| MONADA STAR SERVICE S.R.L. | 133 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2019 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 38191161 | FREIGHTMASTER SRL inactiv |
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-08-13 · ONRC: 2026-09-06