ILU ZEN MARKET S.R.L.
CUI 40815046 · J2019000324375
ILU ZEN MARKET S.R.L. are CUI 40815046, nr. de înregistrare J2019000324375, înmatriculată pe 20.03.2019. Sediul social e în Municipiul Bârlad, jud. Vaslui. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5610. În 2025: cifră de afaceri 327.664 lei, profit net 4.386 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 328 mii lei · mediana 166 mii lei | 198% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 1 mii lei | 338% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 1.3% · mediana 1% | 130% din mediană |
| Cifră pe salariat | 164 mii lei · mediana 131 mii lei | 125% din mediană |
Comparat cu 55.590 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 327.664 | 77.565 | 0 | 19.755 | 203.273 | 111.967 | 167.407 |
| Venituri totale | 327.664 | 77.565 | 0 | 19.755 | 273.277 | 181.975 | 235.585 |
| Cheltuieli totale | 322.442 | 189.083 | — | 76.680 | 263.386 | 178.213 | 233.377 |
| Profit / pierdere brută | 5.222 | -111.518 | 0 | -56.925 | 9.891 | 3.762 | 2.208 |
| Profit / pierdere netă | 4.386 | -113.176 | 0 | -57.210 | 7.158 | 1.942 | -148 |
| Active imobilizate | 4.700 | 4.700 | 4.700 | — | 4.700 | 4.700 | 4.700 |
| Active circulante | 49.595 | 18.430 | 857 | 236 | 69.126 | 148.959 | 106.262 |
| Stocuri | 31.957 | 13.793 | — | — | 63.821 | 138.363 | 90.141 |
| Creanțe | 11.061 | 4.431 | — | — | 568 | 353 | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.577 | 206 | 857 | 236 | 4.737 | 10.243 | 16.121 |
| Datorii | 211.220 | 186.099 | 55.350 | 50.029 | 65.709 | 151.950 | 110.910 |
| Capitaluri proprii | -156.925 | -162.969 | -49.793 | -49.793 | 8.117 | 1.709 | 52 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | — | 1 | 2 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.03.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Bârlad |
| CAEN principal | 5610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ILU ZEN MARKET S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000324375 |
| EUID | ROONRC.J2019000324375 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-20 |
| Sediu social | Str. Ion Codrescu, 96A, Mun. Bârlad, VASLUI |
| Domiciliu fiscal | JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. ION CODRESCU, NR.96A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A&R DECOR STONES S.R.L. | aceeași clădire |
| AGROVITAS IMPORT-EXPORT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BERTA SRL | aceeași clădire |
| BRIAMOR SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONALIN SRL inactiv | aceeași clădire |
| DOLMEN SRL | aceeași clădire |
| FEMIRO-COMPANY SRL | aceeași clădire |
| INFOLOGIC SRL | aceeași clădire |
| JAYCOMAT S.R.L. | aceeași clădire |
| LAZĂR TRANS-TUR S.R.L. | aceeași clădire |
| LEGENDA FILM & CO SRL | aceeași clădire |
| MARLINTRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5610 | 2024 – 2025 |
| 4771 | 2019 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (24)
Alte firme din Vaslui
| 832056 | INTERNATIONAL GENERAL TRADING COMPANY SRL |
| 2434642 | ALONA SRL |
| 5561314 | A&S MORARU S.R.L. |
| 5760112 | COMPACTUS-ROM SRL |
| 9532257 | CIOATA SRL |
| 12916320 | CENTRAL SNACKS SA |
| 15299696 | MICUSTEF SRL |
| 16520794 | ADRIMI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08