MAKEMUSICNOTWAR S.R.L.
CUI 40838490 · J12/1291/2019
MAKEMUSICNOTWAR S.R.L. are CUI 40838490, nr. de înregistrare J12/1291/2019, înmatriculată pe 25.03.2019. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8552. În 2025: cifră de afaceri 40.586 lei, profit net 15.670 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 41 mii lei · mediana 105 mii lei | 39% din mediană |
| Profit net | 16 mii lei · mediana 7 mii lei | 232% din mediană |
| Marjă netă | 38.6% · mediana 10.2% | 378% din mediană |
Comparat cu 19.634 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 40.586 | 42.719 | 49.828 | 62.020 | 23.937 | 33.180 | 38.950 |
| Venituri totale | 40.586 | 42.719 | 49.828 | 71.699 | 23.937 | 33.180 | 38.950 |
| Cheltuieli totale | 22.002 | 17.097 | 19.321 | 34.023 | 4.266 | 22.919 | 32.690 |
| Profit / pierdere brută | 18.584 | 25.622 | 30.507 | 37.676 | 19.671 | 10.261 | 6.260 |
| Profit / pierdere netă | 15.670 | 21.479 | 25.724 | 35.852 | 18.913 | 9.328 | 5.091 |
| Active imobilizate | 5.201 | 2.955 | 1.210 | 4.839 | — | — | — |
| Active circulante | 7.962 | 7.884 | 8.158 | 12.334 | 33.703 | 15.730 | 5.512 |
| Creanțe | 6.575 | 6.649 | 5.702 | 5.702 | 3.319 | 6.050 | 300 |
| Casa și conturi la bănci | 1.387 | 1.235 | 2.456 | 6.632 | 30.384 | 9.680 | 5.212 |
| Datorii | 2.905 | 29 | 701 | 484 | 171 | 1.111 | 221 |
| Capitaluri proprii | 10.258 | 10.810 | 8.667 | 16.689 | 33.532 | 14.619 | 5.291 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.03.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8552 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAKEMUSICNOTWAR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/1291/2019 |
| EUID | ROONRC.J12/1291/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-25 |
| Sediu social | Str. Arinilor, 17, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ARINILOR, NR.17, ET.3, AP.13 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDYLIV LOGISTIC SRL | aceeași clădire |
| BOMAIO SRL | aceeași clădire |
| BUGVAS DRIVE SRL | aceeași clădire |
| CASETOGRAF MEDIA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CONTRAST MEDIA SRL | aceeași clădire |
| DEAICI TRADE SRL | aceeași clădire |
| FLY CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| FLY DRIVE CAR SRL | aceeași clădire |
| FRIGOMAR IMPEX SRL | aceeași clădire |
| GOGU FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| KINGAS BOUTIQUE SRL | aceeași clădire |
| KITCHEN LAND S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8552 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08