AUTO LUCACI RACING S.R.L.
CUI 40839495 · J2019000272119
AUTO LUCACI RACING S.R.L. are CUI 40839495, nr. de înregistrare J2019000272119, înmatriculată pe 25.03.2019. Sediul social e în Municipiul Reşiţa, jud. Caraş-Severin. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4782. În 2025: cifră de afaceri 640.536 lei, profit net 3.106 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 641 mii lei · mediana 199 mii lei | 322% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 3 mii lei | 110% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.5% · mediana 1.6% | 31% din mediană |
| Cifră pe salariat | 641 mii lei · mediana 224 mii lei | 286% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 640.536 | 594.514 | 506.268 | 606.279 | 422.151 | 386.937 | 266.949 |
| Venituri totale | 640.536 | 594.514 | 506.268 | 606.279 | 422.151 | 389.712 | 266.949 |
| Cheltuieli totale | 619.199 | 533.579 | 436.523 | 458.826 | 320.014 | 324.559 | 225.747 |
| Profit / pierdere brută | 21.337 | 60.935 | 69.745 | 147.453 | 102.137 | 65.153 | 41.202 |
| Profit / pierdere netă | 3.106 | 45.775 | 65.441 | 136.640 | 95.267 | 61.481 | 38.533 |
| Active circulante | 174.944 | 201.467 | 208.323 | 267.404 | 285.047 | 204.451 | 154.934 |
| Stocuri | 127.628 | 160.552 | 173.103 | 146.997 | 200.567 | 143.072 | 144.207 |
| Creanțe | 884 | 1.260 | 1.973 | 56 | 30.313 | 43.997 | — |
| Casa și conturi la bănci | 46.432 | 39.655 | 33.247 | 120.351 | 54.167 | 17.382 | 10.727 |
| Cheltuieli în avans | 16.657 | 11.229 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 88.157 | 64.359 | 70.761 | 125.283 | 89.566 | 104.237 | 116.201 |
| Capitaluri proprii | 103.444 | 148.337 | 137.562 | 142.121 | 195.481 | 100.214 | 38.733 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.03.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 4782 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AUTO LUCACI RACING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000272119 |
| EUID | ROONRC.J2019000272119 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-25 |
| Sediu social | Str. G. A. Petculescu, 42A, Mun. Reşiţa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. G. A. PETCULESCU, NR.42A |
| Telefon | 0721847817 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABSOLUTE CLEANING HOME & OFFICE S.R.L. | aceeași clădire |
| APG SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ATV NITRO UNIT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AUTO RST ALESIA SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| AVANTI AVANDREI S.R.L. | aceeași clădire |
| BAUDEKORATION MILO SRL inactiv | aceeași clădire |
| BD URBAN BITES S.R.L. | aceeași clădire |
| BELLA EXPRESS SRL | aceeași clădire |
| BIOLINE RESIDENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| BROWN & CO. CREATIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| CALATRANS SRL | aceeași clădire |
| CMZ ATUM BEAUTY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4532 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Caraş-Severin
| 1062621 | CAROLINA DF SRL |
| 3759936 | AUTO MONDOSTAR SRL |
| 4046094 | XMAS IMPEX SRL |
| 4837730 | BANATERA SRL |
| 6512875 | DORADANCA SERVCOM SRL |
| 6828461 | MEMORY SERV SRL |
| 8111055 | AUTO GROUP SRL |
| 8256439 | CHIRTON TRADING SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08