TRISOFT DATA S.R.L.
CUI 40845349 · J37/334/2019
TRISOFT DATA S.R.L. are CUI 40845349, nr. de înregistrare J37/334/2019, înmatriculată pe 26.03.2019. Sediul social e în Municipiul Vaslui, jud. Vaslui. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6202. În 2025: cifră de afaceri 141.400 lei, profit net 83.332 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 141 mii lei · mediana 158 mii lei | 90% din mediană |
| Profit net | 83 mii lei · mediana 39 mii lei | 212% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 58.9% · mediana 36.2% | 163% din mediană |
| Cifră pe salariat | 141 mii lei · mediana 219 mii lei | 64% din mediană |
Comparat cu 33.199 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 141.400 | 138.850 | 123.300 | 118.400 | 127.800 | 99.485 | 62.400 |
| Venituri totale | 141.412 | 138.851 | 123.301 | 118.402 | 127.800 | 99.485 | 62.400 |
| Cheltuieli totale | 56.666 | 64.295 | 78.109 | 57.240 | 43.752 | 30.506 | 21.565 |
| Profit / pierdere brută | 84.746 | 74.556 | 45.192 | 61.162 | 84.048 | 68.979 | 40.835 |
| Profit / pierdere netă | 83.332 | 73.167 | 44.184 | 59.978 | 82.770 | 67.984 | 40.211 |
| Active circulante | 109.023 | 77.601 | 53.661 | 67.999 | 35.697 | 15.862 | 8.512 |
| Creanțe | 2.205 | 31.241 | 11.685 | — | 11.919 | 9.119 | 8.000 |
| Casa și conturi la bănci | 106.818 | 46.360 | 41.976 | 67.999 | 23.778 | 6.743 | 512 |
| Datorii | 4.546 | 4.234 | 9.277 | 5.551 | 2.727 | 3.310 | 8.312 |
| Capitaluri proprii | 104.477 | 73.367 | 44.384 | 62.448 | 32.970 | 12.552 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.03.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui |
| CAEN principal | 6202 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TRISOFT DATA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J37/334/2019 |
| EUID | ROONRC.J37/334/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-26 |
| Sediu social | Str. Ion Luca Caragiale, 15, Mun. Vaslui, VASLUI |
| Domiciliu fiscal | JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.15 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FRIGOMAT SERVICE SRL | 100 m |
| BLACK ALTERNATIV AUTO S.R.L. | 104 m |
| BRO-GARAGE S.R.L. | 104 m |
| DEISIA ATELIER S.R.L. | 104 m |
| DEISIA CREATIV S.R.L. | 104 m |
| ELIS TRADING SRL inactiv | 104 m |
| LEMNINO WOOD S.R.L. | 104 m |
| REY KAR AUTO S.R.L. | 104 m |
| DONDONEIS S.R.L. inactiv | 190 m |
| PIASTEFY S.R.L. inactiv | 190 m |
| 2001 ANDRA-REL SRL inactiv | 200 m |
| 3D LANDSCAPE S.R.L. | 200 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6202 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Vaslui
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08