CASHMERE CAR CARE S.R.L.
CUI 40849448 · J2019000659028
CASHMERE CAR CARE S.R.L. are CUI 40849448, nr. de înregistrare J2019000659028, înmatriculată pe 26.03.2019. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 114.544 lei, profit net 10.379 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 115 mii lei · mediana 129 mii lei | 89% din mediană |
| Profit net | 10 mii lei · mediana 4 mii lei | 284% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 9.1% · mediana 3.6% | 253% din mediană |
| Cifră pe salariat | 115 mii lei · mediana 112 mii lei | 103% din mediană |
Comparat cu 30.792 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 114.544 | 105.778 | 96.225 | 76.620 | 92.410 | 50.258 | 43.331 |
| Venituri totale | 114.574 | 105.778 | 96.225 | 76.620 | 92.410 | 50.258 | 43.331 |
| Cheltuieli totale | 103.165 | 104.698 | 95.446 | 69.111 | 85.982 | 52.266 | 40.463 |
| Profit / pierdere brută | 11.409 | 1.080 | 779 | 7.509 | 6.428 | -2.008 | 2.868 |
| Profit / pierdere netă | 10.379 | 75 | -39 | 6.781 | 5.522 | -2.486 | 2.273 |
| Active imobilizate | 7.459 | 10.054 | 13.106 | 3.172 | 3.534 | 271 | 922 |
| Active circulante | 27.046 | 17.427 | 12.118 | 18.209 | 11.086 | 8.458 | 9.331 |
| Stocuri | 146 | 738 | 738 | 1.135 | 1.135 | 1.859 | 1.894 |
| Creanțe | 4.790 | 2.040 | 3.917 | 1.373 | 4.253 | 1.925 | 5.072 |
| Casa și conturi la bănci | 22.110 | 14.649 | 7.463 | 15.701 | 5.698 | 4.674 | 2.365 |
| Cheltuieli în avans | 885 | 422 | 686 | 584 | 168 | 351 | 1.006 |
| Datorii | 12.684 | 15.576 | 13.658 | 9.674 | 9.278 | 9.093 | 8.786 |
| Capitaluri proprii | 22.706 | 12.327 | 12.252 | 12.291 | 5.510 | -13 | 2.473 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.03.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CASHMERE CAR CARE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000659028 |
| EUID | ROONRC.J2019000659028 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-26 |
| Sediu social | Str. Porumbacului, 27, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. PORUMBACULUI, NR.27 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GRAMMA PUBLISHING SRL | aceeași clădire |
| ANTEO ALEXA PROJECT SRL | 48 m |
| TEMANI PROJECT S.R.L. | 48 m |
| CECILIA & GABRIEL SRL | 91 m |
| BIBIŞCU SRL | 129 m |
| FUTURE MARKETS HUB S.R.L. | 148 m |
| MARBORIN CO S.R.L. | 148 m |
| MAROCICO SRL | 148 m |
| MOŞ ENE DISTRIBUTION S.R.L. | 148 m |
| SERMA INSTALL SRL | 148 m |
| BURON SRL | 149 m |
| CRISADINWOOD S.R.L. | 162 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25