TELIN ADVENTURE & TRAVEL S.R.L.
CUI 40906101 · J27/494/2019 · dizolvare
TELIN ADVENTURE & TRAVEL S.R.L. are CUI 40906101, nr. de înregistrare J27/494/2019, înmatriculată pe 03.04.2019. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9329. În 2025: cifră de afaceri 7.520 lei, profit net 12.658 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-05-21 | SCOALA GIMNAZIALA EPISCOP MELCHISEDEC STEFANES | Servicii de recreere, culturale si sport | 64 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 8 mii lei · mediana 66 mii lei | 11% din mediană |
| Profit net | 13 mii lei · mediana 2 mii lei | 751% din mediană |
| Marjă netă | 168.3% · mediana 3.7% | de 45× mediana |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 7.520 | 92.386 | 25.933 | 13.350 | 17.000 | 20.900 | 46.555 |
| Venituri totale | 28.268 | 100.590 | 28.002 | 15.400 | 19.350 | 63.248 | 142.923 |
| Cheltuieli totale | 13.047 | 108.209 | 22.504 | 12.526 | 7.594 | 94.407 | 137.968 |
| Profit / pierdere brută | 15.221 | -7.619 | 5.498 | 2.874 | 11.756 | -31.159 | 4.955 |
| Profit / pierdere netă | 12.658 | -7.947 | 4.244 | 2.473 | 11.756 | -31.324 | 4.489 |
| Active imobilizate | 4.309 | 6.803 | 9.153 | 11.502 | 13.852 | 16.202 | 18.552 |
| Active circulante | 369 | 1.862 | 15.195 | 21.081 | 12.571 | 520 | 56.765 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 131 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | 42.100 |
| Casa și conturi la bănci | 369 | 1.862 | 15.195 | 21.081 | 12.571 | 520 | 14.534 |
| Datorii | 3.202 | 16.905 | 22.903 | 33.332 | 27.595 | 27.299 | 4.896 |
| Venituri în avans | 3.459 | 7.558 | 9.608 | 11.658 | 13.708 | 16.058 | 65.732 |
| Capitaluri proprii | -1.983 | -15.798 | -8.163 | -12.407 | -14.880 | -26.635 | 4.689 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | — | — | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.04.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 9329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TELIN ADVENTURE & TRAVEL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J27/494/2019 |
| EUID | ROONRC.J27/494/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-04-03 |
| Sediu social | Str. Baltagului, 6, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. BALTAGULUI, NR.6, ET.2 |
| Telefon | 0745074737 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & C ALESSANDRA S.R.L. | aceeași clădire |
| BALONUL ZBURATOR S.R.L. | aceeași clădire |
| CHIMINA TOUR SRL | aceeași clădire |
| CONTAINEST S.R.L. | aceeași clădire |
| COPIFLUX S.R.L. | aceeași clădire |
| ELIANDRA IMPEX SRL | aceeași clădire |
| FINREVEXCONT SRL | aceeași clădire |
| HARALAMBIE SRL | aceeași clădire |
| ITALEVEN S.R.L. | aceeași clădire |
| MEDITERANA COM SRL | aceeași clădire |
| MERCUR GRUP SRL | aceeași clădire |
| PALINA COM SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9329 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Neamţ
| 2862215 | TRICOALEX SRL |
| 4042823 | OTIMAR COM SRL |
| 4907291 | OANCEA COMPETENCE SRL |
| 6801911 | AMITREI AGIP SRL |
| 13961915 | AUTO CARPATI SRL |
| 14579639 | TAZLOMANIA SRL |
| 15329282 | NOLINA 2000 SRL |
| 16471292 | TELESERV GRUP SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25