MARYIZALUK EDIL S.R.L.
CUI 40916920 · J2019000528393
MARYIZALUK EDIL S.R.L. are CUI 40916920, nr. de înregistrare J2019000528393, înmatriculată pe 04.04.2019. Sediul social e în Sat Suraia, Comuna Suraia, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 247.581 lei, profit net 127.240 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 248 mii lei · mediana 221 mii lei | 112% din mediană |
| Profit net | 127 mii lei · mediana 19 mii lei | 682% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 2 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 51.4% · mediana 9.3% | 553% din mediană |
| Cifră pe salariat | 62 mii lei · mediana 141 mii lei | 44% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 247.581 | 250.056 | 185.570 | 8.029 | 60.531 | 72.827 | 17.561 |
| Venituri totale | 1.524.076 | 3.262.201 | 1.822.181 | 1.846.779 | 60.531 | 72.827 | 17.561 |
| Cheltuieli totale | 1.391.800 | 3.011.877 | 1.633.973 | 1.826.594 | 144.671 | 160.369 | 58.933 |
| Profit / pierdere brută | 132.276 | 250.324 | 188.208 | 20.185 | -84.140 | -87.542 | -41.372 |
| Profit / pierdere netă | 127.240 | 250.056 | 186.337 | 19.897 | -84.745 | -88.270 | -41.881 |
| Active imobilizate | 1.136.769 | 1.138.300 | 1.183.237 | 682.677 | 483.960 | 485.372 | — |
| Active circulante | 8.329.273 | 6.989.858 | 4.294.115 | 2.136.800 | 770.526 | 20.161 | 4.140 |
| Stocuri | 7.826.923 | 6.605.532 | 3.740.562 | 1.846.733 | 365.242 | 66 | 66 |
| Creanțe | 493.454 | 328.391 | 228.014 | 286.986 | 374.835 | 12.451 | — |
| Casa și conturi la bănci | 8.896 | 55.935 | 325.539 | 3.081 | 30.449 | 7.644 | 4.074 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 123.450 | 31.326 | — |
| Datorii | 9.097.209 | 7.886.565 | 5.485.815 | 3.014.277 | 1.592.633 | 666.810 | 45.821 |
| Capitaluri proprii | 368.833 | 241.593 | -8.463 | -194.800 | -214.697 | -129.951 | -41.681 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 8 | 6 | 8 | 4 | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.04.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARYIZALUK EDIL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000528393 |
| EUID | ROONRC.J2019000528393 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-04-04 |
| Sediu social | Str EROILOR, 48, Sat Suraia Com. Suraia, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT SURAIA COM. SURAIA, STR EROILOR, NR.48 |
| Telefon | 0756116314 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CRIVALIONVAL SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| HANPALMOND S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| INTERANCO SRL | aceeași clădire |
| MANOVIC MARKET SRL | aceeași clădire |
| THE FIRST SECRET BDY S.R.L. | aceeași clădire |
| VICMAX MADAMARIA CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDURANȚĂ SURAIA S.R.L. | 132 m |
| BELLAINAIAN S.R.L. | 132 m |
| HARIDRA AMALAKI SRL | 132 m |
| URBAN FIX CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 132 m |
| ZELLINE INVESTING S.R.L. | 132 m |
| ASTOCOP SPEED S.R.L. inactiv | 374 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4100 | 2025 |
| 4120 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (21)
Alte firme din Vrancea
| 1441846 | BEST CONSTRUCT SRL |
| 1456103 | SIRTROT SA |
| 2845990 | PENTAGON SERVICE SRL |
| 3614242 | SODACO SA |
| 4717246 | LION IMPEX SRL |
| 6110193 | ENERGO CONSTRUCT SA |
| 6704641 | INTERANCO SRL |
| 8593035 | N.S. CONSART '96 SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25