Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DENISCIFO TIGGER S.R.L.

CUI 40942872 · J29/1487/2019

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DENISCIFO TIGGER S.R.L. are CUI 40942872, nr. de înregistrare J29/1487/2019, înmatriculată pe 09.04.2019. Sediul social e în Municipiul Câmpina, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2022: cifră de afaceri 139.004 lei, pierdere netă 31.498 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

3/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 270.672 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 139 mii lei
2019: 126 mii lei 192020: 190 mii lei 202021: 192 mii lei 212022: 139 mii lei 22
Profit net 0 lei
2019: -14 mii lei 192020: 36 mii lei 202021: -4 mii lei 212022: -31 mii lei 222024: 0 lei 242025: 0 lei 25
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator202520242022202120202019
Cifra de afaceri netă——139.004192.165189.767125.573
Venituri totale00139.264192.796189.767125.573
Cheltuieli totale——166.584192.326148.394135.445
Profit / pierdere brută00-27.32047041.373-9.872
Profit / pierdere netă00-31.498-4.09335.680-13.639
Active circulante48.69148.69215.39860.09237.8682.814
Stocuri6.2286.228-27.0667.50124.145-2.623
Creanțe82182182181930271
Casa și conturi la bănci41.64241.64341.64351.77213.6935.166
Datorii28.74728.74828.74841.94515.62716.453
Capitaluri proprii19.94419.944-13.35018.14722.241-13.639
Capital subscris vărsat200200200200200—

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 06.02.2023
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Câmpina
CAEN principal4711
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDENISCIFO TIGGER S.R.L.
Nr. reg. com.J29/1487/2019
EUIDROONRC.J29/1487/2019
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2019-04-09
Sediu socialAleea Alunului, 10, Mun. Câmpina, PRAHOVA
Domiciliu fiscalJUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, ALEEA ALUNULUI, NR.10
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47112019 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Prahova

406956 TRIO EXPRESS SRL
434000 LUIMEX SRL
1299602 COPROS SRL
1299920 VERA IMPEX SRL
1300251 BUGA & CO SRL
1300480 COMPACT DEI SRL
1301273 AGROCIN SRL
1301656 APOSTOL SNC

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25