V.M. DIAMANTIS 2019 S.R.L.
CUI 40948069 · J2019001376081
V.M. DIAMANTIS 2019 S.R.L. are CUI 40948069, nr. de înregistrare J2019001376081, înmatriculată pe 09.04.2019. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 36.407 lei, pierdere netă 24.777 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 36 mii lei · mediana 158 mii lei | 23% din mediană |
| Profit net | -25 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -68.1% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.323 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 36.407 | 61.087 | 63.344 | 81.824 | 79.226 | 48.080 | 37.551 |
| Venituri totale | 39.740 | 66.193 | 68.344 | 83.998 | 81.002 | 48.080 | 42.551 |
| Cheltuieli totale | 64.517 | 86.130 | 117.054 | 78.151 | 44.662 | 32.832 | 21.392 |
| Profit / pierdere brută | -24.777 | -19.937 | -48.710 | 5.847 | 36.340 | 15.248 | 21.159 |
| Profit / pierdere netă | -24.777 | -21.353 | -49.274 | 4.496 | 35.090 | 14.444 | 20.129 |
| Active imobilizate | — | 26.739 | 66.847 | 107.773 | 2.600 | 5.493 | 4.014 |
| Active circulante | 2.612 | 3.422 | 3.032 | 861 | 48.051 | 9.840 | 18.352 |
| Creanțe | 462 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.150 | 3.422 | 3.032 | 861 | 48.051 | 9.840 | 18.352 |
| Datorii | 43.606 | 43.045 | 56.411 | 40.892 | 738 | 510 | 2.037 |
| Venituri în avans | — | 3.333 | 8.333 | 13.333 | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -40.994 | -16.217 | 5.135 | 54.409 | 49.913 | 14.823 | 20.329 |
| Capital subscris vărsat | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.04.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | V.M. DIAMANTIS 2019 S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001376081 |
| EUID | ROONRC.J2019001376081 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-04-09 |
| Sediu social | Bld. Saturn, 35, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, BLD. SATURN, NR.35, BL.28, SC.C, ET.4, AP.20 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ART BEAUTY PROFESSIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| BUMI NEW ERA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ENERGY MEDIA COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| FERPOVE SRL | aceeași clădire |
| IMONEXT S.R.L. | aceeași clădire |
| PRAXIS SRL | aceeași clădire |
| SIGRISIA SOCIETATE COOPERATIVĂ | aceeași clădire |
| AM VISUAL HUB S.R.L. | 63 m |
| RAZVY SHOP S.R.L. | 63 m |
| SKY ALPIN & MTB S.R.L. | 63 m |
| SOLD LACORA SRL inactiv | 63 m |
| IONEL SNC inactiv | 74 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25