THE GLUNGE STYLING S.R.L.
CUI 40959467 · J40/4935/2019
THE GLUNGE STYLING S.R.L. are CUI 40959467, nr. de înregistrare J40/4935/2019, înmatriculată pe 10.04.2019. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7410. În 2025: cifră de afaceri 48.981 lei, pierdere netă 48.399 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 49 mii lei · mediana 124 mii lei | 39% din mediană |
| Profit net | -48 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -98.8% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.927 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 48.981 | 299.612 | 206.323 | 118.367 | 57.999 | 21.260 | 40.452 |
| Venituri totale | 49.027 | 299.644 | 206.323 | 118.367 | 57.999 | 21.260 | 40.452 |
| Cheltuieli totale | 97.426 | 256.072 | 113.414 | 56.820 | 34.399 | 17.941 | 23.679 |
| Profit / pierdere brută | -48.399 | 43.572 | 92.909 | 61.547 | 23.600 | 3.319 | 16.773 |
| Profit / pierdere netă | -48.399 | 31.614 | 75.212 | 58.066 | 21.860 | 2.681 | 15.559 |
| Active imobilizate | 61.178 | 87.397 | — | — | — | — | 208 |
| Active circulante | 36.657 | 75.964 | 79.926 | 59.917 | 25.738 | 4.659 | 16.052 |
| Creanțe | 33.622 | 23.336 | 63.625 | 56.047 | 20.990 | 730 | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.035 | 52.628 | 16.301 | 3.870 | 4.748 | 3.929 | 16.052 |
| Datorii | 69.168 | 86.295 | 4.474 | 1.611 | 957 | 1.738 | 501 |
| Capitaluri proprii | 28.667 | 77.066 | 75.452 | 58.306 | 24.781 | 2.921 | 15.759 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Dec 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.04.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7410 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | THE GLUNGE STYLING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/4935/2019 |
| EUID | ROONRC.J40/4935/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-04-10 |
| Sediu social | Aleea Mostiştea, 39A, CAM. 1, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALEEA MOSTISTEA, NR.39A, CAM. 1, SC.1, AP.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANEG EXPORT IMPORT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| APPACO S.R.L. | aceeași clădire |
| ARCTANGENT LIMITED S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AUREUS LIMITED S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BAZAR EU S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BESONDERER S.R.L. | aceeași clădire |
| BMD HOMES S.R.L. | aceeași clădire |
| BRANDFUL SPARK S.R.L. | aceeași clădire |
| BRIGAS INDUSTRIES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BUILD TO GROW CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| BYTEBRIDGE S.R.L. | aceeași clădire |
| CARELINGUA PRO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7410 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (66)
Sunt 66 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-20 · ONRC: 2026-10-25