HANDMADEDINPIELE S.R.L.
CUI 40974432 · J2019001428089
HANDMADEDINPIELE S.R.L. are CUI 40974432, nr. de înregistrare J2019001428089, înmatriculată pe 12.04.2019. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1512. În 2025: cifră de afaceri 127.535 lei, profit net 57.688 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 128 mii lei · mediana 254 mii lei | 50% din mediană |
| Profit net | 58 mii lei · mediana 7 mii lei | 771% din mediană |
| Marjă netă | 45.2% · mediana 3% | de 15× mediana |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 127.535 | 70.640 | 51.485 | 53.393 | 2.400 | — | 6.465 |
| Venituri totale | 127.540 | 70.640 | 51.485 | 53.393 | 2.400 | 0 | 6.465 |
| Cheltuieli totale | 59.450 | 44.490 | 50.392 | 10.504 | — | 520 | 3.033 |
| Profit / pierdere brută | 68.090 | 26.150 | 1.093 | 42.889 | 2.400 | -520 | 3.432 |
| Profit / pierdere netă | 57.688 | 22.104 | 943 | 41.319 | 2.328 | -520 | 3.237 |
| Active imobilizate | 4.347 | 3.297 | 5.222 | 2.022 | — | — | 60 |
| Active circulante | 71.483 | 64.206 | 38.986 | 41.999 | 8.117 | 5.717 | 6.132 |
| Stocuri | — | — | 543 | 3.036 | — | — | 405 |
| Creanțe | 4.627 | 3.000 | 3.165 | 1.050 | 2.400 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 66.856 | 61.206 | 35.278 | 37.913 | 5.717 | 5.717 | 5.727 |
| Datorii | 6.865 | 2.892 | 1.700 | 2.457 | 2.872 | 2.800 | 2.755 |
| Capitaluri proprii | 68.965 | 64.611 | 42.508 | 41.564 | 5.245 | 2.917 | 3.437 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.04.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 1512 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HANDMADEDINPIELE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001428089 |
| EUID | ROONRC.J2019001428089 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-04-12 |
| Sediu social | Str. Cosmeşti, 6, camera 1, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. COSMEŞTI, NR.6, CAMERA 1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BOS DUMI TRANS-IMPEX SRL | 27 m |
| COREDAN COM SRL inactiv | 28 m |
| KARABLU SRL | 28 m |
| RADOVITAL SRL inactiv | 28 m |
| MMHV S.R.L. inactiv | 36 m |
| QUEEN TARA SRL | 36 m |
| AIM IMAGE PERFECT S.R.L. | 60 m |
| COOLINARIO EXPERT S.R.L. | 60 m |
| CUCININO PASTA BAR S.R.L. | 60 m |
| FOOD BAR CONSULT SRL inactiv | 60 m |
| TRUS HORECA SERVICES SRL inactiv | 60 m |
| TUNIAL-URBAN SOCIETATE COOPERATIVĂ | 60 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1512 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25