IFLO VECERDEA S.R.L.
CUI 40978442 · J2019000929321
IFLO VECERDEA S.R.L. are CUI 40978442, nr. de înregistrare J2019000929321, înmatriculată pe 12.04.2019. Sediul social e în Sat Şura Mare, Comuna Şura Mare, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5612. În 2025: cifră de afaceri 12.030 lei, profit net 3.986 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 12 mii lei · mediana 166 mii lei | 7% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 1 mii lei | 308% din mediană |
| Marjă netă | 33.1% · mediana 1% | de 33× mediana |
Comparat cu 55.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 12.030 | 13.572 | 10.540 | 8.000 | 700 |
| Venituri totale | 12.030 | 13.572 | 10.540 | 8.000 | 700 |
| Cheltuieli totale | 6.844 | 19.710 | 6.541 | 1.250 | 8.201 |
| Profit / pierdere brută | 5.186 | -6.138 | 3.999 | 6.750 | -7.501 |
| Profit / pierdere netă | 3.986 | -6.262 | 3.041 | 6.510 | -7.522 |
| Active circulante | 11.748 | 1.486 | 2.229 | 7.728 | 28 |
| Stocuri | 399 | 1.042 | 1.042 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 11.349 | 444 | 1.187 | 7.728 | 28 |
| Datorii | 18.295 | 12.020 | 6.500 | 8.540 | 7.350 |
| Capitaluri proprii | -6.547 | -10.534 | -4.271 | -812 | -7.322 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jul 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.04.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 5612 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IFLO VECERDEA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000929321 |
| EUID | ROONRC.J2019000929321 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-04-12 |
| Sediu social | Str. După Grădini, 435, Sat Şura Mare Com. Şura Mare, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, SAT ŞURA MARE COM. ŞURA MARE, STR. DUPĂ GRĂDINI, NR.435 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUTENTIC CONSTRUCT BRZ S.R.L. | aceeași clădire |
| EMPATA DIVINĂ S.R.L. | aceeași clădire |
| KARPATSIB S.R.L. | aceeași clădire |
| STAR MARAD V.M. S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| TMC TRANSPORT SIBIU S.R.L. | aceeași clădire |
| TRANSILVANIA PVC. SRL inactiv | aceeași clădire |
| WEB EXTREME DEV SRL inactiv | aceeași clădire |
| ZECE OHM S.R.L. | aceeași clădire |
| FRAILA GENERAL RECRUTING S.R.L. | 383 m |
| BROSKY TEHNOLOGY S.R.L. | 459 m |
| CREATIV PRES S.R.L. | 459 m |
| LAUR WEB S.R.L. | 459 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-19 · ONRC: 2026-10-25