FIT4FUN CAMP S.R.L.
CUI 40987246 · J40/5211/2019
FIT4FUN CAMP S.R.L. are CUI 40987246, nr. de înregistrare J40/5211/2019, înmatriculată pe 16.04.2019. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9311. În 2025: cifră de afaceri 39.300 lei, pierdere netă 2.621 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 39 mii lei · mediana 66 mii lei | 59% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -6.7% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 39.300 | 35.839 | 68.037 | 37.488 | 17.227 | 23.514 | 12.928 |
| Venituri totale | 39.300 | 35.839 | 68.037 | 37.488 | 17.227 | 23.514 | 12.928 |
| Cheltuieli totale | 41.921 | 15.852 | 34.570 | 23.384 | 5.805 | 8.919 | 1.161 |
| Profit / pierdere brută | -2.621 | 19.987 | 33.467 | 14.104 | 11.422 | 14.595 | 11.767 |
| Profit / pierdere netă | -2.621 | 16.716 | 28.010 | 12.997 | 10.967 | 13.889 | 11.378 |
| Active imobilizate | 53 | 53 | 53 | 185 | 53 | 57 | — |
| Active circulante | 111.879 | 110.369 | 87.759 | 58.478 | 38.355 | 27.233 | 12.375 |
| Stocuri | 2.400 | 2.400 | 2.400 | 13.500 | — | — | — |
| Creanțe | 94.534 | 74.133 | 48.383 | 32.384 | 25.505 | 17.951 | 11.499 |
| Casa și conturi la bănci | 14.945 | 33.836 | 36.976 | 12.594 | 12.850 | 9.282 | 876 |
| Datorii | 20.395 | 16.265 | 10.371 | 9.232 | 1.974 | 1.823 | 997 |
| Capitaluri proprii | 91.537 | 94.157 | 77.441 | 49.431 | 36.434 | 25.467 | 11.378 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.04.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FIT4FUN CAMP S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/5211/2019 |
| EUID | ROONRC.J40/5211/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-04-16 |
| Sediu social | Str. Părintele Galeriu, 6C, CAMERA 1, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. PARINTELE GALERIU, NR.6C, CAMERA 1, ET.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CATALYSTIA GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| CENTRUL INTERNATIONAL PENTRU INVATAMANT SUPERIOR "TEHNOECONOMIA EUROPEANA" SRL | aceeași clădire |
| CENTRUL MEDICAL EUROLIFE SRL | aceeași clădire |
| CENTRUL MEDICAL EUROMED SRL | aceeași clădire |
| EUROPEAN AIRPORT STAFFING & IK SRL inactiv | aceeași clădire |
| GRUPOHOMAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| KRISTAL PR SRL inactiv | aceeași clădire |
| KRISTALL COSMETICS DISTRIBUTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| ACTUAL CREATIV SRL | aceeași clădire |
| MAROOZE CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| FIU DRIVE S.R.L. inactiv | 28 m |
| FIU TECH S.R.L. | 28 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9311 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25