ANTTO CASHBACK S.R.L.
CUI 41018471 · J2019001517088
ANTTO CASHBACK S.R.L. are CUI 41018471, nr. de înregistrare J2019001517088, înmatriculată pe 22.04.2019. Sediul social e în Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4751. În 2025: cifră de afaceri 151.372 lei, pierdere netă 17.983 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 151 mii lei · mediana 199 mii lei | 76% din mediană |
| Profit net | -18 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -11.9% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 151 mii lei · mediana 224 mii lei | 68% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 151.372 | 261.476 | 107.997 | 82.452 | 83.585 | 22.249 | 22.344 |
| Venituri totale | 151.372 | 261.726 | 107.997 | 82.452 | 83.735 | 22.249 | 22.344 |
| Cheltuieli totale | 167.841 | 169.145 | 78.809 | 84.173 | 91.271 | 40.526 | 35.652 |
| Profit / pierdere brută | -16.469 | 92.581 | 29.188 | -1.721 | -7.536 | -18.277 | -13.308 |
| Profit / pierdere netă | -17.983 | 77.715 | 24.518 | -4.195 | -8.558 | -18.578 | -13.978 |
| Active imobilizate | 712 | 2.138 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 41.473 | 89.442 | 31.041 | 31.389 | 33.134 | 27.369 | 20.791 |
| Stocuri | 32.258 | 26.682 | 25.004 | 22.488 | 31.671 | 26.159 | 16.907 |
| Creanțe | 8.854 | 57.664 | 5.121 | 6.807 | 320 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 361 | 5.096 | 916 | 2.094 | 1.143 | 1.210 | 3.884 |
| Datorii | 59.968 | 34.456 | 51.633 | 76.498 | 74.048 | 59.725 | 34.569 |
| Capitaluri proprii | -17.783 | 57.124 | -20.592 | -45.109 | -40.914 | -32.356 | -13.778 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.04.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 4751 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANTTO CASHBACK S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001517088 |
| EUID | ROONRC.J2019001517088 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-04-22 |
| Sediu social | Str. Izvorului, 16, cam. 3, Sat Sânpetru Com. Sânpetru, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, SAT SÂNPETRU COM. SÂNPETRU, STR. IZVORULUI, NR.16, CAM. 3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALOTON NET S.R.L. | aceeași clădire |
| EMASITY S.R.L. | aceeași clădire |
| OSCAR RENT S.R.L. | aceeași clădire |
| SAFE MOVE EXPRESS S.R.L. | aceeași clădire |
| MAYABRO-GROUP S.R.L. | 17 m |
| HANDBAGS BY FLO S.R.L. inactiv | 25 m |
| DC SAFE CONSULTING SRL | 82 m |
| NND FAST TRANSPORT SRL | 82 m |
| SAMATEO SRL | 94 m |
| EUMATIC TRUST SRL | 129 m |
| TOP TEL SRL | 137 m |
| AUTOMOTIVE PAINT SRL | 138 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4751 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 39738500 | MOVE EXPRESS S.R.L. inactiv |
| 39798910 | BIZON EXPRESS S.R.L. |
| 43703276 | DEANTO FREIGHT S.R.L. |
| 49975326 | CHIREA CRISTINA-ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 50046667 | SAFE MOVE EXPRESS S.R.L. |
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Braşov
| 1088800 | MIR SRL |
| 1110532 | ALBATROS SRL |
| 1113377 | GERA IMPEX SRL |
| 2571739 | MAGNOLIA SRL |
| 2572130 | GEARFI COM SRL |
| 2739787 | MITRU SRL |
| 3051904 | TRUCOMEX SRL |
| 3523675 | STECAM COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25