SABRI LASHES S.R.L.
CUI 41032220 · J2/849/2019
SABRI LASHES S.R.L. are CUI 41032220, nr. de înregistrare J2/849/2019, înmatriculată pe 23.04.2019. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2025: cifră de afaceri 23.500 lei, pierdere netă 3.061 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 24 mii lei · mediana 66 mii lei | 35% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -13% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 24 mii lei · mediana 84 mii lei | 28% din mediană |
Comparat cu 29.247 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 23.500 | 9.000 | 9.500 | 2.500 | — |
| Venituri totale | 23.500 | 9.000 | 9.500 | 2.500 | 0 |
| Cheltuieli totale | 26.561 | 13.893 | 38.046 | 1.751 | 7.657 |
| Profit / pierdere brută | -3.061 | -4.893 | -28.546 | 749 | -7.657 |
| Profit / pierdere netă | -3.061 | -5.371 | -28.641 | 724 | -7.657 |
| Active circulante | -75 | 612 | 9.470 | 1.580 | 160 |
| Creanțe | 1.389 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | -1.464 | 612 | 9.470 | 1.580 | 160 |
| Datorii | 43.735 | 41.357 | 44.844 | 8.313 | 7.617 |
| Capitaluri proprii | -43.810 | -40.745 | -35.374 | -6.733 | -7.457 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.04.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SABRI LASHES S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J02/849/2019 |
| EUID | ROONRC.J2/849/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-04-23 |
| Sediu social | Str. Teuz, 9, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. TEUZ, NR.9 |
| Telefon | 0753979792 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PĂVĂTRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| VPA CODE SOLUTIONS S.R.L. | 36 m |
| V.M.COMP SRL inactiv | 43 m |
| ANDENTAL SMILE CONCEPT S.R.L. | 63 m |
| BURDI'S FOODIE S.R.L. | 63 m |
| DALISEB S.R.L. | 63 m |
| DENISA RASINAR ESTATE S.R.L. | 63 m |
| FIORINO COMPANY SRL | 63 m |
| FLAVIANDA DUO.CO SRL inactiv | 63 m |
| PROFI EDAL GRUP S.R.L. | 63 m |
| ROT HAUSE ALECOM SRL | 63 m |
| SAMGRO ENERGIE VERDE S.R.L. | 63 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08