Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CALLUNA DECOR S.R.L.

CUI 41092575 · J2019001061329

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CALLUNA DECOR S.R.L. are CUI 41092575, nr. de înregistrare J2019001061329, înmatriculată pe 09.05.2019. Sediul social e în Municipiul Mediaş, jud. Sibiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 3100. În 2025: cifră de afaceri 40.963 lei, profit net 12.963 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Cifra de afaceri a scăzut 46% față de anul anterior
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 41 mii lei · mediana 254 mii lei 16% din mediană
Profit net 13 mii lei · mediana 7 mii lei 173% din mediană
Salariați 0 · mediana 2 0% din mediană
Marjă netă 31.6% · mediana 3% de 11× mediana

Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 41 mii lei
2019: 11 mii lei 192020: 136 mii lei 202021: 31 mii lei 212022: 48 mii lei 222023: 48 mii lei 232024: 76 mii lei 242025: 41 mii lei 25
Profit net 13 mii lei
2019: -48 mii lei 192020: -11 mii lei 202021: 3 mii lei 212022: 3 mii lei 222023: 270 lei 232024: 14 mii lei 242025: 13 mii lei 25
Salariați 0
2019: 2 192020: 2 202021: 0 212022: 0 222023: 0 232025: 0 25
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2025202420232022202120202019
Cifra de afaceri netă40.96376.28648.02947.91231.149135.80111.043
Venituri totale57.57692.89971.44264.97148.431173.47715.067
Cheltuieli totale42.09376.44971.12160.72144.855183.25562.880
Profit / pierdere brută15.48316.4503214.2503.576-9.778-47.813
Profit / pierdere netă12.96313.8182702.8132.642-11.157-47.945
Active imobilizate78.67646.99066.15986.60597.275114.557113.218
Active circulante29.30729.68920.41835.27038.08228.74878.325
Stocuri23.79223.34813.24623.22535.92126.51733.024
Creanțe4.9805.9307.1613.5012.112043.187
Casa și conturi la bănci535411118.544492.2312.114
Datorii103.67868.72375.82694.78294.01787.32686.732
Venituri în avans30.70147.31463.92880.54097.600114.881152.556
Capitaluri proprii-26.396-39.358-53.177-53.447-56.260-58.902-47.745
Capital subscris vărsat200200200200200200200
Număr mediu de salariați0—00022

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 09.05.2019
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Mediaş
CAEN principal3100
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCALLUNA DECOR S.R.L.
Nr. reg. com.J2019001061329
EUIDROONRC.J2019001061329
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2019-05-09
Sediu socialAle EFORIE, 6, Mun. Mediaş, SIBIU
Domiciliu fiscalJUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, ALE EFORIE, NR.6, BL.2C, SC.A, AP.2
Telefon0740260477
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

31002025
31012019 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

42977460 MOZEDU OVIMED S.R.L.

CAEN autorizat (1)

3101

Alte firme din Sibiu

803905 MEŞTEŞUGARUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
5245338 SIBEL IMPEX SRL
6130891 MARIL INTERNATIONAL SRL
6630153 PERESTA INTERNATIONAL SRL
11462102 HAPPY ARTS & CRAFTS ROMANIA S.R.L.
12711589 INFO PRO SRL
13375290 MOBELROM SRL
14153489 GRIMOB SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25