NETMAR COM STAR S.R.L.
CUI 41133063 · J2019001946130
NETMAR COM STAR S.R.L. are CUI 41133063, nr. de înregistrare J2019001946130, înmatriculată pe 17.05.2019. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 289.769 lei, profit net 82.459 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 290 mii lei · mediana 124 mii lei | 233% din mediană |
| Profit net | 82 mii lei · mediana 17 mii lei | 496% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 28.5% · mediana 19.4% | 147% din mediană |
| Cifră pe salariat | 290 mii lei · mediana 172 mii lei | 169% din mediană |
Comparat cu 55.927 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 289.769 | 293.458 | 286.482 | 298.188 | 265.754 | 200.586 | 187.361 |
| Venituri totale | 289.769 | 293.458 | 286.482 | 298.188 | 265.754 | 200.586 | 187.361 |
| Cheltuieli totale | 204.760 | 156.260 | 102.914 | 50.571 | 9.798 | 2.707 | 1.851 |
| Profit / pierdere brută | 85.009 | 137.198 | 183.568 | 247.617 | 255.956 | 197.879 | 185.510 |
| Profit / pierdere netă | 82.459 | 134.263 | 180.703 | 238.850 | 248.940 | 191.862 | 179.889 |
| Active imobilizate | 19.141 | 24.998 | 15.261 | 18.889 | — | — | 68 |
| Active circulante | 140.599 | 196.639 | 185.638 | 272.711 | 669.885 | 383.789 | 186.242 |
| Creanțe | 87 | 103.252 | 63.751 | 232.260 | 4.161 | 1.643 | 1.644 |
| Casa și conturi la bănci | 140.512 | 93.387 | 121.887 | 40.451 | 665.724 | 382.146 | 184.598 |
| Cheltuieli în avans | 9.350 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 62.217 | 69.732 | 5.180 | 37.734 | 34.218 | 11.838 | 6.221 |
| Venituri în avans | 14.776 | 14.776 | 14.776 | 14.776 | 14.776 | — | — |
| Capitaluri proprii | 92.097 | 137.129 | 180.943 | 239.090 | 620.891 | 371.951 | 180.089 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.05.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NETMAR COM STAR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001946130 |
| EUID | ROONRC.J2019001946130 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-05-17 |
| Sediu social | Str. Caraiman, 1-4, BIROUL NR.2. SPATIU COMERCIAL 457, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CARAIMAN, NR.1-4, BIROUL NR.2. SPATIU COMERCIAL 457, BL.PF6, ET.P |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADONIS GREEN STAR S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIER CIUREA S.R.L. | aceeași clădire |
| CONDEMAR SA inactiv | aceeași clădire |
| EUROINFOJOBS SRL | aceeași clădire |
| EXOIL SURVEY S.R.L. | aceeași clădire |
| GDA TEAM HOSPITALITY S.R.L. | aceeași clădire |
| GOLDEN AGE PRODUCTION SRL | aceeași clădire |
| JIAMI MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| LOGITRANS INNOVATION S.R.L. | aceeași clădire |
| MAREA NEAGRA SA inactiv | aceeași clădire |
| MARECHAL SRL | aceeași clădire |
| MARMAR GRUP SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 2414718 | TIZUL SRL |
| 23624755 | UNICREDIT BANK SA BUCUREŞTI-SUCURSALA PIAŢA FARULUI CONSTANŢA |
| 40715330 | ADONIS GREEN STAR S.R.L. |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
| 337694 | ATRIC SA |
| 971860 | IAZU URICARU S.R.L. |
| 1551067 | FLORALIA ASCENSIA S.R.L. |
| 1856665 | PALADYUM SRL |
| 1856770 | SIMTEX SRL |
| 1857130 | CARMEN PRESS SRL |
| 1857679 | PRESCOM VIOLETA SRL |
| 1857784 | MIRA ART SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25