MPS HAIR ART S.R.L.
CUI 41172011 · J2019001150249
MPS HAIR ART S.R.L. are CUI 41172011, nr. de înregistrare J2019001150249, înmatriculată pe 24.05.2019. Sediul social e în Municipiul Baia Mare, jud. Maramureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 67.087 lei, profit net 2.767 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 67 mii lei · mediana 129 mii lei | 52% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 4 mii lei | 76% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 4.1% · mediana 3.6% | 114% din mediană |
| Cifră pe salariat | 67 mii lei · mediana 112 mii lei | 60% din mediană |
Comparat cu 30.792 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 67.087 | 84.155 | 83.975 | 47.426 | 179.121 | 30.833 |
| Venituri totale | 67.087 | 84.155 | 100.776 | 47.426 | 179.121 | 30.833 |
| Cheltuieli totale | 63.649 | 65.017 | 73.338 | 35.992 | 175.811 | 66.545 |
| Profit / pierdere brută | 3.438 | 19.138 | 27.438 | 11.434 | 3.310 | -35.712 |
| Profit / pierdere netă | 2.767 | 18.296 | 26.597 | 10.475 | 2.656 | -35.712 |
| Active imobilizate | — | — | 167 | 3.502 | 26.776 | 45.500 |
| Active circulante | 31.224 | 28.564 | 16.226 | 733 | 16.145 | 46.102 |
| Creanțe | 1 | 114 | 1.126 | 50 | 3.096 | — |
| Casa și conturi la bănci | 31.223 | 28.450 | 15.100 | 683 | 13.049 | 46.102 |
| Datorii | 6.120 | 6.227 | 12.352 | 9.990 | 35.702 | 24.222 |
| Venituri în avans | — | — | 0 | 16.801 | 40.075 | 102.892 |
| Capitaluri proprii | 25.104 | 22.337 | 4.041 | -22.556 | -32.856 | -35.512 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.05.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MPS HAIR ART S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001150249 |
| EUID | ROONRC.J2019001150249 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-05-24 |
| Sediu social | Str. Vasile Alecsandri, 93, Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.93, AP.16 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEXTAX SPEED SRL | aceeași clădire |
| GROWNUPS EAD S.R.L. | aceeași clădire |
| KADAR & CO CONSULT SRL | aceeași clădire |
| LEATHER BAGS & OTHERS S.R.L. | aceeași clădire |
| PRICOP GABRIEL SHOES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| RAFAR COM SRL | aceeași clădire |
| ZOLATTI TOUR SRL inactiv | aceeași clădire |
| BLACK.STORE S.R.L. | 61 m |
| LUNA-SPORT-CAFFE S.R.L. | 61 m |
| MASLINUL PROD SRL inactiv | 61 m |
| MURY CONST S.R.L. | 61 m |
| ROGOJAN CONSTRUCT SRL inactiv | 61 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Maramureş
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25