VRUM ATV RENT S.R.L.
CUI 41200090 · J15/1049/2019 · radiată
VRUM ATV RENT S.R.L. are CUI 41200090, nr. de înregistrare J15/1049/2019, înmatriculată pe 30.05.2019. Sediul social e în Municipiul Târgovişte, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7721. În 2025: cifră de afaceri 3.500 lei, pierdere netă 26.907 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4 mii lei · mediana 188 mii lei | 2% din mediană |
| Profit net | -27 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -768.8% · mediana 15.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 4 mii lei · mediana 127 mii lei | 3% din mediană |
Comparat cu 43.045 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.500 | — | 21.600 | 19.585 | 40.560 | 104.760 | 21.350 |
| Venituri totale | 5.500 | 9.180 | 21.600 | 19.585 | 95.374 | 213.592 | 36.044 |
| Cheltuieli totale | 32.569 | 8.399 | 20.676 | 15.528 | 99.293 | 192.680 | 29.385 |
| Profit / pierdere brută | -27.069 | 781 | 924 | 4.057 | -3.919 | 20.912 | 6.659 |
| Profit / pierdere netă | -26.907 | 280 | 787 | 3.498 | -5.036 | 19.908 | 6.445 |
| Active imobilizate | 3.842 | 2.979 | 9.729 | 5.979 | 9.135 | 67.575 | 120.928 |
| Active circulante | 333 | 23.265 | 16.135 | 19.240 | 12.645 | 20.495 | 9.246 |
| Creanțe | 162 | — | — | — | — | 1.834 | — |
| Casa și conturi la bănci | 171 | 23.265 | 16.135 | 19.240 | 12.645 | 18.661 | 9.246 |
| Datorii | 5.000 | 162 | 62 | 204 | 263 | 6.703 | 4.468 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 54.814 | 119.061 |
| Capitaluri proprii | -825 | 26.082 | 25.802 | 25.015 | 21.517 | 26.553 | 6.645 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | — | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 04.06.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa |
| CAEN principal | 7721 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VRUM ATV RENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J15/1049/2019 |
| EUID | ROONRC.J15/1049/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-05-30 |
| Sediu social | Cal. Câmpulung, 44, Mun. Târgovişte, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, CAL. CÂMPULUNG, NR.44 |
| Telefon | 0767050757 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMBOS VALENTINES SERVICE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARSTRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| KROMATIC EYES S.R.L. | aceeași clădire |
| MEDIA NEWS STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| NOVUS INITIUM RECRUITMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| SWEET TURISM IMPACT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CREATIV SERV SRL | aceeași clădire |
| CENTRUL PSIHOMED DENT S.R.L. | 65 m |
| DAMIA CHRIS DENTAL S.R.L. inactiv | 65 m |
| TAI CHI MEDICAL SRL | 65 m |
| YIXUE YUAN S.R.L. | 65 m |
| ANA EXPERT MANAGEMENT S.R.L. inactiv | 70 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7721 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Dâmboviţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25