INFOEXCAD GEONIS S.R.L.
CUI 41201494 · J2019001213261
INFOEXCAD GEONIS S.R.L. are CUI 41201494, nr. de înregistrare J2019001213261, înmatriculată pe 30.05.2019. Sediul social e în Sat Cuştelnic, Municipiul Târnăveni, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 85.850 lei, pierdere netă 3.324 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-21 | Comuna Iclanzel | Servicii de cadastru (Rev.2) | 6 mii lei |
| 2024-06-20 | Comuna Iclanzel | Servicii de cadastru (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2024-04-09 | Comuna Iclanzel | Servicii de cadastru (Rev.2) | 6 mii lei |
| 2024-03-01 | COMUNA BAGACIU | Servicii de cadastru (Rev.2) | 6 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 86 mii lei · mediana 172 mii lei | 50% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -3.9% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 85.850 | 78.907 | 89.140 | 93.870 | 70.185 | 51.211 |
| Venituri totale | 85.850 | 78.907 | 89.140 | 93.870 | 113.531 | 55.151 |
| Cheltuieli totale | 89.174 | 71.562 | 62.022 | 77.062 | 112.738 | 55.131 |
| Profit / pierdere brută | -3.324 | 7.345 | 27.118 | 16.808 | 793 | 20 |
| Profit / pierdere netă | -3.324 | 6.104 | 26.227 | 15.868 | 407 | 0 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 66.986 |
| Active circulante | 45.154 | 54.274 | 44.794 | 17.645 | 876 | 5.311 |
| Creanțe | 29.434 | 9.130 | 13.164 | — | — | -13.618 |
| Casa și conturi la bănci | 15.720 | 45.144 | 31.630 | 17.645 | 876 | 18.929 |
| Datorii | 5.776 | 5.468 | 2.093 | 1.170 | 269 | 5.111 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 66.986 |
| Capitaluri proprii | 39.378 | 48.806 | 42.701 | 16.475 | 607 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Tue Oct 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.05.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INFOEXCAD GEONIS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001213261 |
| EUID | ROONRC.J2019001213261 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-05-30 |
| Sediu social | G CUSTELNIC, 83, Sat Cuştelnic Mun. Târnăveni, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, SAT CUŞTELNIC MUN. TÂRNĂVENI, G CUSTELNIC, NR.83 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-26 · ONRC: 2026-10-25