EURO TEAM WORK S.R.L.
CUI 41210816 · J2019000829106
EURO TEAM WORK S.R.L. are CUI 41210816, nr. de înregistrare J2019000829106, înmatriculată pe 03.06.2019. Sediul social e în Sat Cozieni, Comuna Cozieni, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4650. În 2025: cifră de afaceri 172.203 lei, profit net 6.949 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 172 mii lei · mediana 199 mii lei | 87% din mediană |
| Profit net | 7 mii lei · mediana 3 mii lei | 245% din mediană |
| Marjă netă | 4% · mediana 1.6% | 250% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 172.203 | 385.214 | 709.032 | 477.313 | 461.622 | 252.907 | 195.219 |
| Venituri totale | 172.265 | 385.214 | 710.284 | 477.314 | 461.622 | 252.907 | 195.219 |
| Cheltuieli totale | 163.108 | 245.752 | 271.240 | 345.612 | 320.009 | 200.783 | 117.907 |
| Profit / pierdere brută | 9.157 | 139.462 | 439.044 | 131.702 | 141.613 | 52.124 | 77.312 |
| Profit / pierdere netă | 6.949 | 134.220 | 432.296 | 127.549 | 137.088 | 49.586 | 74.997 |
| Active imobilizate | 90.933 | 7.026 | 11.306 | 10.433 | 1.657 | 2.259 | 2.862 |
| Active circulante | 70.484 | 168.655 | 476.943 | 200.118 | 187.479 | 62.546 | 85.495 |
| Stocuri | 5.806 | 5.736 | 13.986 | 532 | 212 | — | — |
| Creanțe | 26.556 | 135.477 | 405.629 | 187.103 | 146.453 | 30.458 | 48.829 |
| Casa și conturi la bănci | 38.122 | 27.442 | 57.328 | 12.483 | 40.814 | 32.088 | 36.666 |
| Datorii | 154.228 | 41.221 | 55.713 | 82.762 | 51.848 | 15.019 | 13.160 |
| Capitaluri proprii | 7.189 | 134.460 | 432.536 | 127.789 | 137.288 | 49.786 | 75.197 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.06.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele |
| CAEN principal | 4650 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EURO TEAM WORK S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000829106 |
| EUID | ROONRC.J2019000829106 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-06-03 |
| Sediu social | COZIENI, 105, Sat Cozieni Com. Cozieni, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, SAT COZIENI COM. COZIENI, COZIENI, NR.105 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4650 | 2025 |
| 8121 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25