CATANAR CONSTRUCT MCN S.R.L.
CUI 41217032 · J2019001142172
CATANAR CONSTRUCT MCN S.R.L. are CUI 41217032, nr. de înregistrare J2019001142172, înmatriculată pe 04.06.2019. Sediul social e în Sat Munteni, Comuna Munteni, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4334. În 2025: cifră de afaceri 505.044 lei, profit net 209.132 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 505 mii lei · mediana 221 mii lei | 229% din mediană |
| Profit net | 209 mii lei · mediana 19 mii lei | de 11× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 41.4% · mediana 9.3% | 445% din mediană |
| Cifră pe salariat | 253 mii lei · mediana 141 mii lei | 179% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 505.044 | 914.251 | 694.501 | 1.369.737 | 1.615.725 | 961.672 | 298.607 |
| Venituri totale | 529.937 | 914.251 | 694.501 | 1.419.653 | 1.615.725 | 963.142 | 298.607 |
| Cheltuieli totale | 301.283 | 366.632 | 288.531 | 418.356 | 514.896 | 300.468 | 62.566 |
| Profit / pierdere brută | 228.654 | 547.619 | 405.970 | 1.001.297 | 1.100.829 | 662.674 | 236.041 |
| Profit / pierdere netă | 209.132 | 522.231 | 399.279 | 988.095 | 1.085.799 | 653.257 | 233.055 |
| Active imobilizate | 213.542 | 307.064 | 26.278 | 48.047 | 124.121 | 107.850 | — |
| Active circulante | 497.126 | 567.429 | 585.713 | 1.182.888 | 1.221.069 | 596.499 | 241.692 |
| Stocuri | — | — | 370 | — | — | 303 | — |
| Creanțe | 412.132 | 407.357 | 535.714 | 688.017 | 881.379 | 2.845 | — |
| Casa și conturi la bănci | 84.994 | 160.072 | 49.629 | 494.871 | 339.690 | 593.351 | 241.692 |
| Datorii | 499.556 | 350.653 | 211.103 | 208.716 | 225.879 | 17.837 | 8.437 |
| Capitaluri proprii | 211.112 | 523.840 | 400.888 | 1.022.219 | 1.119.311 | 686.512 | 233.255 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 1 | 3 | 5 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.06.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Tecuci |
| CAEN principal | 4334 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CATANAR CONSTRUCT MCN S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J17/1142/2019 |
| EUID | ROONRC.J2019001142172 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-06-04 |
| Sediu social | Str. Rapsodiei, 32A, Sat Munteni Com. Munteni, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, SAT MUNTENI COM. MUNTENI, STR. RAPSODIEI, NR.32A |
| Telefon | 0765131401 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MARCRISS BUSINESS S.R.L. | 33 m |
| SEMELEN BUSINESS S.R.L. | 162 m |
| SEMELEN S.R.L. | 162 m |
| NH NEXT IT SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 282 m |
| NICO-MACOVEI S.R.L. inactiv | 295 m |
| EDIL NYCO SRL | 323 m |
| ZTP MEDIA S.R.L. | 323 m |
| AKM THE BARBER S.R.L. inactiv | 335 m |
| ANDREMAR BEAUTY S.R.L. inactiv | 335 m |
| LAURENT COM IMPEX SRL | 335 m |
| CRISION MILSTIA S.R.L. | 340 m |
| EMCRIS RISTILIA S.R.L. | 340 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4334 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Galaţi
| 15695372 | RETRODECOR SRL |
| 17666969 | LUIVI DECOR SRL |
| 21556620 | POMAR GRUP SRL |
| 21780448 | RUDACON SRL |
| 21840221 | NELVAR SRL |
| 21930987 | STYLLCOLOR SRL |
| 22065833 | MASCRY SRL |
| 22403241 | NEO CONSTRUCT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-11-08