LU & YING S.R.L.
CUI 41222586 · J2019000757285
LU & YING S.R.L. are CUI 41222586, nr. de înregistrare J2019000757285, înmatriculată pe 05.06.2019. Sediul social e în Sat Osica de Jos, Comuna Osica de Jos, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2025: cifră de afaceri 776.163 lei, pierdere netă 83.436 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 776 mii lei · mediana 166 mii lei | 468% din mediană |
| Profit net | -83 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 4 · mediana 2 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -10.7% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 194 mii lei · mediana 131 mii lei | 148% din mediană |
Comparat cu 55.576 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 776.163 | 784.434 | 1.002.142 | 924.528 | 866.378 | 496.406 | 468.117 |
| Venituri totale | 776.163 | 784.501 | 1.002.142 | 924.528 | 874.650 | 503.682 | 466.008 |
| Cheltuieli totale | 836.314 | 804.507 | 908.484 | 886.619 | 627.576 | 330.918 | 268.176 |
| Profit / pierdere brută | -60.151 | -20.006 | 93.658 | 37.909 | 247.074 | 172.764 | 197.832 |
| Profit / pierdere netă | -83.436 | -43.539 | 83.637 | 28.808 | 238.327 | 168.051 | 193.077 |
| Active imobilizate | 224.907 | 70.356 | 102.749 | 128.248 | 2.339 | 2.339 | 322 |
| Active circulante | 173.290 | 131.089 | 156.166 | 149.916 | 319.397 | 273.163 | 208.141 |
| Stocuri | 121.904 | 86.201 | 53.890 | 54.782 | 37.482 | 31.669 | 32.388 |
| Creanțe | 37.213 | 13.788 | 47.578 | 35.979 | 228.564 | 190.043 | 122.164 |
| Casa și conturi la bănci | 14.173 | 31.100 | 54.698 | 59.155 | 53.351 | 51.451 | 53.589 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 116 | — | — |
| Datorii | 440.879 | 160.691 | 174.622 | 149.700 | 22.196 | 14.173 | 15.186 |
| Capitaluri proprii | -42.682 | 40.754 | 84.293 | 128.464 | 299.656 | 261.329 | 193.277 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 6 | 6 | 5 | 4 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.06.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caracal |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LU & YING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000757285 |
| EUID | ROONRC.J2019000757285 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-06-05 |
| Sediu social | Str. Valea Olteţului, 4, camera 2, Sat Osica de Jos Com. Osica de Jos, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT OSICA DE JOS COM. OSICA DE JOS, STR. VALEA OLTEŢULUI, NR.4, CAMERA 2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| JING YU & LARISA S.R.L. | aceeași clădire |
| VKP ALIN CONSTRUCŢII S.R.L. inactiv | 29 m |
| GAŢĂ ADEMAR SRL | 405 m |
| DAN BEST PROFILE S.R.L. | 522 m |
| MATYAS DENYS COCYO S.R.L. inactiv | 522 m |
| AGRO ULI DIAROB SRL | 553 m |
| BIADELINCA MICONŞTEF SRL inactiv | 553 m |
| ERIMAR WOOD S.R.L. | 553 m |
| LIDMAR PEL S.R.L. | 553 m |
| ULICASE CONSTRUCT S.R.L. | 553 m |
| CONSTRUCT MARIA ALEXANDRA S.R.L. | 624 m |
| COR MAR ROOF S.R.L. | 624 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Olt
| 1515668 | BACHUS SA |
| 1522754 | SCALA SRL |
| 2569380 | ROSU IONI SRL |
| 3261485 | VOYON SRL |
| 3726610 | COMDIALL SRL |
| 3992760 | SOEX 93 SRL |
| 5209220 | CAFENEA SRL |
| 5292208 | DOMASO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-20 · ONRC: 2026-10-25