SOFT WALL BUSINESS S.R.L.
CUI 41236301 · J29/2053/2019
SOFT WALL BUSINESS S.R.L. are CUI 41236301, nr. de înregistrare J29/2053/2019, înmatriculată pe 07.06.2019. Sediul social e în Oraş Breaza, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6201. În 2025: cifră de afaceri 401.843 lei, profit net 334.328 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 402 mii lei · mediana 159 mii lei | 253% din mediană |
| Profit net | 334 mii lei · mediana 40 mii lei | 843% din mediană |
| Marjă netă | 83.2% · mediana 36.4% | 229% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 401.843 | 149.246 | — | — | 85.671 | 21.503 |
| Venituri totale | 401.843 | 149.246 | 0 | 0 | 85.671 | 21.503 |
| Cheltuieli totale | 5.344 | 2.032 | 569 | 2.589 | 27.914 | 18.169 |
| Profit / pierdere brută | 396.499 | 147.214 | -569 | -2.589 | 57.757 | 3.334 |
| Profit / pierdere netă | 334.328 | 123.660 | -569 | -2.589 | 55.251 | 3.119 |
| Active imobilizate | 474 | 1.050 | 1.619 | 2.187 | 3.454 | 229 |
| Active circulante | 269.397 | 144.423 | 7.447 | 7.448 | 54.894 | 20.655 |
| Creanțe | 229.114 | 106.890 | 7.425 | 7.425 | 90 | 90 |
| Casa și conturi la bănci | 40.283 | 37.533 | 22 | 23 | 54.804 | 20.565 |
| Datorii | 7.173 | 24.873 | 169 | 169 | 1.041 | 17.565 |
| Capitaluri proprii | 262.698 | 120.600 | 8.897 | 9.466 | 57.307 | 3.319 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.06.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 6201 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SOFT WALL BUSINESS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/2053/2019 |
| EUID | ROONRC.J29/2053/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-06-07 |
| Sediu social | Str. 23 August, 65, Orş. Breaza, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. BREAZA, STR. 23 AUGUST, NR.65 |
| Telefon | 0742208506 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MFP AD PRINT S.R.L. | 17 m |
| RIGORINSTAL SRL | 38 m |
| FILM CONS SRL inactiv | 68 m |
| NEW TERASA ERIK S.R.L. | 71 m |
| ELCODAS IMPEX SRL inactiv | 87 m |
| MADO GREEN FOREST SRL inactiv | 130 m |
| ROUTE CONSULTING SRL inactiv | 139 m |
| CRISTAL-PALACE SRL | 151 m |
| CARPAT POWER S.R.L. | 163 m |
| ELIS STEEL MANAGEMENT S.R.L. | 163 m |
| RAZVALI COM SERV S.R.L. | 163 m |
| ROCRISTAL IMPEX SRL inactiv | 163 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25