RVM DIGITECH CONSULT S.R.L.
CUI 41267642 · J2019002032081
RVM DIGITECH CONSULT S.R.L. are CUI 41267642, nr. de înregistrare J2019002032081, înmatriculată pe 13.06.2019. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6290. În 2025: cifră de afaceri 215.355 lei, profit net 34.197 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 215 mii lei · mediana 286 mii lei | 75% din mediană |
| Profit net | 34 mii lei · mediana 113 mii lei | 30% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 15.9% · mediana 45.2% | 35% din mediană |
| Cifră pe salariat | 215 mii lei · mediana 297 mii lei | 73% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 215.355 | 139.877 | 140.102 | 41.177 | 32.723 | 62.069 | 29.636 |
| Venituri totale | 215.371 | 139.880 | 140.110 | 41.177 | 32.723 | 62.070 | 29.636 |
| Cheltuieli totale | 171.805 | 113.219 | 109.427 | 39.108 | 35.455 | 60.289 | 28.714 |
| Profit / pierdere brută | 43.566 | 26.661 | 30.683 | 2.069 | -2.732 | 1.781 | 922 |
| Profit / pierdere netă | 34.197 | 21.665 | 25.368 | 834 | -3.713 | 92 | 33 |
| Active imobilizate | 5.129 | 5.746 | 2.803 | 5.501 | 3.694 | 6.543 | 2.897 |
| Active circulante | 65.003 | 30.526 | 39.116 | 11.348 | 3.157 | 7.140 | 3.616 |
| Stocuri | 160 | — | — | 3.492 | — | 256 | — |
| Creanțe | 58.607 | 27.405 | 30.541 | 6.621 | 432 | 6.688 | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.236 | 3.121 | 8.575 | 1.235 | 2.725 | 196 | 3.616 |
| Datorii | 35.735 | 14.407 | 19.104 | 19.402 | 10.238 | 13.358 | 6.280 |
| Capitaluri proprii | 34.397 | 21.865 | 22.815 | -2.553 | -3.387 | 325 | 233 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.06.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 6290 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RVM DIGITECH CONSULT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019002032081 |
| EUID | ROONRC.J2019002032081 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-06-13 |
| Sediu social | Str. Sarmisegetuza, 3, camera 1, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. SARMISEGETUZA, NR.3, CAMERA 1, BL.33B, SC.D, ET.1, AP.7 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALTTVISION STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| APROZAR "GUSTUL FRESH" SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
| ARRA SOFTWARE EVOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| ARRA SOFTWARE HK SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ARRA SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. | aceeași clădire |
| ASIRIS SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| AUTO MOVE ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| BOWTIE LOGISTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| BUN GUST IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| C & M SHARP ADVICE SRL | aceeași clădire |
| CADRI-COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| CLARIMEX SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6290 | 2025 |
| 6209 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Braşov
| 1104778 | GENIALS CORPORATION SRL |
| 6816700 | THE OTHER SIDE S.R.L. |
| 7504900 | REBOLA SOFT SRL |
| 8728680 | WAVES COMPUTER SRL |
| 10534200 | VANEL SRL |
| 14749580 | SOFT XP SRL |
| 14891702 | DISCOVER GROUP SRL |
| 15644719 | PRINT NET SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25