Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ANDSERB OFFICE S.R.L.

CUI 41270362 · J2019000742391

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ANDSERB OFFICE S.R.L. are CUI 41270362, nr. de înregistrare J2019000742391, înmatriculată pe 14.06.2019. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 1.674.766 lei, profit net 162.169 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

766contracte
684 mii leivaloare totală
73autorități
DataAutoritateObiectValoare
2024-06-27 SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA Articole de unica folosinta din hartie ( 84 lei
2024-06-27 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 FOCSANI Cartuse de toner (Rev.2) 261 lei
2024-06-27 UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI Cablu (Rev.2) 3 mii lei
2024-06-27 MUZEUL VRANCEI Accesorii de birou (Rev.2) 835 lei
2024-06-27 SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA Produse de curatenie (Rev.2) 215 lei
2024-06-26 OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE VR Accesorii de birou (Rev.2) 197 lei
2024-06-26 OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE VR Sapun (Rev.2) 57 lei
2024-06-25 OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE VR Accesorii de birou (Rev.2) 597 lei
2024-06-25 OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE VR Produse de curatenie (Rev.2) 518 lei
2024-06-20 SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE" Plicuri (Rev.2) 45 lei

Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 1,7 mil lei · mediana 199 mii lei 843% din mediană
Profit net 162 mii lei · mediana 3 mii lei de 57× mediana
Salariați 2 · mediana 1 200% din mediană
Marjă netă 9.7% · mediana 1.6% 606% din mediană
Cifră pe salariat 837 mii lei · mediana 224 mii lei 374% din mediană

Comparat cu 270.669 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 1,7 mil lei
2019: 432 mii lei 192020: 1,0 mil lei 202021: 1,3 mil lei 212022: 1,6 mil lei 222023: 1,4 mil lei 232024: 1,7 mil lei 242025: 1,7 mil lei 25
Profit net 162 mii lei
2019: 146 mii lei 192020: 99 mii lei 202021: 57 mii lei 212022: 45 mii lei 222023: 113 mii lei 232024: 88 mii lei 242025: 162 mii lei 25
Salariați 2
2019: 1 192020: 1 202021: 2 212022: 2 222023: 2 232024: 2 242025: 2 25
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2025202420232022202120202019
Cifra de afaceri netă1.674.7661.670.2551.404.0791.550.0041.287.3031.026.072431.886
Venituri totale1.726.5871.694.2181.418.6141.553.2791.288.2811.028.693431.887
Cheltuieli totale1.540.0891.595.2261.295.1671.495.9591.220.501920.582281.853
Profit / pierdere brută186.49898.992123.44757.32067.780108.111150.034
Profit / pierdere netă162.16987.883113.48745.15656.92899.015145.869
Active imobilizate118.117152.25577.430108.88814.46821.59222.570
Active circulante373.633419.031349.254408.651345.942279.607173.018
Stocuri167.363180.831144.26895.68477.36866.74351.064
Creanțe190.235146.402135.543136.883122.39687.59280.287
Casa și conturi la bănci16.03591.79869.443176.084146.178125.27241.667
Datorii315.130316.103229.268472.183164.36282.08049.519
Venituri în avans14.21126.39238.573————
Capitaluri proprii162.409228.791158.84345.356196.048219.119146.069
Capital subscris vărsat200200200200200200200
Număr mediu de salariați2222211

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 14.06.2019
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
CAEN principal4712
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCANDSERB OFFICE S.R.L.
Nr. reg. com.J2019000742391
EUIDROONRC.J2019000742391
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2019-06-14
Sediu socialStr. Răsăritului, 11 B, Mun. Focşani, VRANCEA
Domiciliu fiscalJUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. RĂSĂRITULUI, NR.11 B
Telefon0724507450
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

47122025
47192019 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (13)

3299461546184619464746504690471247404755479147929510

Alte firme din Vrancea

1425662 SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP PĂUNEŞTI
1433851 SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP VIDRA
1440867 ONIX ELECTRIC SRL
1454579 STEFARIAN PROD SRL
1454684 IONELA SRL
1455159 METCON SRL
1459835 SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP ODOBEŞTI
1461150 DANY IMPEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25