Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

IAGĂR GHEORGHIŢĂ POLEN S.R.L.

CUI 41289632 · J2019000794286

cu contul HoReCaOS, sau pe email

IAGĂR GHEORGHIŢĂ POLEN S.R.L. are CUI 41289632, nr. de înregistrare J2019000794286, înmatriculată pe 20.06.2019. Sediul social e în Sat Optaşi, Comuna Optaşi-Măgura, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 148. În 2025: cifră de afaceri 819 lei, pierdere netă 1.763 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 67% față de anul anterior

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 819 lei · mediana 360 mii lei 0% din mediană
Profit net -2 mii lei · mediana 16 mii lei sub mediană (pierdere)
Marjă netă -215.3% · mediana 4.7% sub mediană (pierdere)

Comparat cu 27.455 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 819 lei
2020: 58 mii lei 202021: 22 mii lei 212022: 5 mii lei 222023: 819 lei 232024: 3 mii lei 242025: 819 lei 25
Profit net -2 mii lei
2020: 49 mii lei 202021: 7 mii lei 212022: -698 lei 222023: -3 mii lei 232024: -5 mii lei 242025: -2 mii lei 25
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator202520242023202220212020
Cifra de afaceri netă8192.5008194.75021.80558.248
Venituri totale8192.5008194.75021.80558.248
Cheltuieli totale2.5827.7023.6305.30514.5328.971
Profit / pierdere brută-1.763-5.202-2.811-5557.27349.277
Profit / pierdere netă-1.763-5.202-2.811-6986.72249.204
Active imobilizate5.2005.2005.2005.200——
Active circulante44.22943.41054.65857.18956.64449.477
Creanțe1.5721.5726.3226.3221.5721.456
Casa și conturi la bănci42.65741.83848.33650.86755.07248.021
Datorii3.7781.1967.2416.96151873
Capitaluri proprii45.65147.41452.61755.42856.12649.404
Capital subscris vărsat200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 20.06.2019
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
CAEN principal148
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCIAGĂR GHEORGHIŢĂ POLEN S.R.L.
Nr. reg. com.J2019000794286
EUIDROONRC.J2019000794286
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2019-06-20
Sediu socialStr. Principală, 367, Sat Optaşi Com. Optaşi-Măgura, OLT
Domiciliu fiscalJUD. OLT, SAT OPTAŞI COM. OPTAŞI-MĂGURA, STR. PRINCIPALĂ, NR.367
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AGRIFLOR JUGARU SRL aceeași clădire
AGROSANDU IOANA ALEX S.R.L. aceeași clădire
ANSAMA TRANS LOGISTIK S.R.L. aceeași clădire
BAB DANIEL TRANS S.R.L. aceeași clădire
BRUTĂRIE PAN OPTAŞI SRL inactiv aceeași clădire
CARTOON BUILD S.R.L. aceeași clădire
CHIRITEX CONF IMPEX SRL inactiv aceeași clădire
CONF TAMIS EXCLUSIV SRL aceeași clădire
CONFECŢII TRANSPORT S.R.L. aceeași clădire
DIVINE SWEETS SRL aceeași clădire
DSW TOTAL PRODUCT S.R.L. aceeași clădire
DUMI LIA PAN S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

1492020 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

32025453 IAGĂR GHEORGHIŢĂ PFA

CAEN autorizat (4)

0113014901504781

Alte firme din Olt

16651919 MOLINO DI CIRILLO SRL
18794508 IAN SRL
46978476 EDYMAR NATUR S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12