REGELON S.R.L.
CUI 41290246 · J2019002358138
REGELON S.R.L. are CUI 41290246, nr. de înregistrare J2019002358138, înmatriculată pe 20.06.2019. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 439.052 lei, profit net 48.574 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 439 mii lei · mediana 199 mii lei | 221% din mediană |
| Profit net | 49 mii lei · mediana 3 mii lei | de 17× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 11.1% · mediana 1.6% | 694% din mediană |
| Cifră pe salariat | 439 mii lei · mediana 224 mii lei | 196% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 439.052 | 351.493 | 500.697 | 262.557 | 192.913 | 105.669 | 0 |
| Venituri totale | 451.821 | 374.197 | 501.168 | 262.566 | 192.913 | 107.849 | 0 |
| Cheltuieli totale | 394.043 | 383.200 | 483.313 | 280.500 | 301.843 | 131.034 | 351 |
| Profit / pierdere brută | 57.778 | -9.003 | 17.855 | -17.934 | -108.930 | -23.185 | -351 |
| Profit / pierdere netă | 48.574 | -15.183 | 12.854 | -20.655 | -110.859 | -24.263 | -351 |
| Active imobilizate | 63.212 | 76.845 | 73.708 | 5.608 | 632 | 0 | 351 |
| Active circulante | 114.699 | 71.787 | 64.201 | 111.022 | 44.946 | 54.826 | 200 |
| Stocuri | 41.718 | 35.704 | 36.463 | 109.421 | 37.136 | 48.683 | 0 |
| Creanțe | 58.610 | 9.013 | 7.095 | 466 | 1.732 | 0 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 14.371 | 27.070 | 20.643 | 1.135 | 6.078 | 6.143 | 200 |
| Cheltuieli în avans | 791 | 3.565 | 3.565 | — | — | — | 0 |
| Datorii | 288.385 | 310.454 | 284.548 | 272.558 | 180.851 | 79.240 | 702 |
| Capitaluri proprii | -109.683 | -158.257 | -143.074 | -155.928 | -135.273 | -24.414 | -151 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 3 | 6 | 3 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.06.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REGELON S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019002358138 |
| EUID | ROONRC.J2019002358138 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-06-20 |
| Sediu social | Str. Mihai Eminescu, 35B, camera 2, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.35B, CAMERA 2 |
| Telefon | 0722692559 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALINCOS - PROD SRL inactiv | aceeași clădire |
| CASSELIA S.R.L. | aceeași clădire |
| THE BURGR FACTORY S.R.L. | aceeași clădire |
| MAR PHARMA VETERINARY SRL | 65 m |
| SANTERM INSTAL SRL | 74 m |
| UNIFRUTTI IMPEX SRL | 79 m |
| ASTRIA APARTHOTEL MANAGEMENT S.R.L. | 81 m |
| HOLIDAY CLUB OLIMP SRL | 81 m |
| MONDO ESTIVAL SRL | 81 m |
| VERTUTI CON T.T.V. SRL | 81 m |
| CONASIS MANAGEMENT SRL inactiv | 83 m |
| MEDITERANEAN CHARTER S.R.L. | 83 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4719 | 2022 – 2025 |
| 4711 | 2019 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25